8-latek ukradł ojcu samochód

Zaradny 8-latek postanowił "pożyczyć" samochód od swojego ojca i zabrać 4-letnią siostrę na przejażdżkę do McDonalds. Co więcej, plan się powiódł.

Dzieciak uknuł w głowie genialny plan i szybko przystąpił do realizacji. Najpierw ukradł kluczyki od samochodu, a następnie zapakował siostrę do auta i od razu ruszył w drogę. W międzyczasie świadkowie zawiadomili policję, ale rodzeństwu udało się dojechać do McDonalds. 

Co ciekawe, młodociany kierowca nie łamał przepisów drogowych ani nie przekraczał dozwolonej prędkości, a nawet nie spowodował stłuczki. Oglądając filmy na Youtube nauczył się prowadzić samochód. Trzeba przyznać, że wyszło mu to nieźle, ponieważ przejechał 1,6 kilometrowy odcinek pokonując po drodze kilka skrzyżowań, a nawet przejazd kolejowy.

Gdy dotarł na miejsce, jak gdyby nigdy nic, ustawił się samochodem w kolejce do McDrive chcąc złożyć zamówienie. Poczatkowo pracownicy byli przekonani, że to żart, a rodzice ukryli się na tylnych siedzeniach. Dopiero, gdy na miejscu zjawiła się policja, żarty się skończyły. 

8-latek popłakał się i zaczął się tłumaczyć policji, że chciał tylko zjeść cheesburgera. Całej sytuacji przyglądał się przyjaciel rodziny, który rozpoznał dzieci i szybko zadzwonił po dziadków, którzy zjawili się już po chwili, a w tym czasie rodzeństwo mogło skonsumować upragniony posiłek. Cała sytuacja zakończyła się pouczeniem i nauczką dla młodego adepta jazdy samochodem.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze