8-latek ukradł ojcu samochód

8-latek ukradł ojcu samochód
Zaradny 8-latek postanowił "pożyczyć" samochód od swojego ojca i zabrać 4-letnią siostrę na przejażdżkę do McDonalds. Co więcej, plan się powiódł.

Dzieciak uknuł w głowie genialny plan i szybko przystąpił do realizacji. Najpierw ukradł kluczyki od samochodu, a następnie zapakował siostrę do auta i od razu ruszył w drogę. W międzyczasie świadkowie zawiadomili policję, ale rodzeństwu udało się dojechać do McDonalds. 

Co ciekawe, młodociany kierowca nie łamał przepisów drogowych ani nie przekraczał dozwolonej prędkości, a nawet nie spowodował stłuczki. Oglądając filmy na Youtube nauczył się prowadzić samochód. Trzeba przyznać, że wyszło mu to nieźle, ponieważ przejechał 1,6 kilometrowy odcinek pokonując po drodze kilka skrzyżowań, a nawet przejazd kolejowy.

Gdy dotarł na miejsce, jak gdyby nigdy nic, ustawił się samochodem w kolejce do McDrive chcąc złożyć zamówienie. Poczatkowo pracownicy byli przekonani, że to żart, a rodzice ukryli się na tylnych siedzeniach. Dopiero, gdy na miejscu zjawiła się policja, żarty się skończyły. 

8-latek popłakał się i zaczął się tłumaczyć policji, że chciał tylko zjeść cheesburgera. Całej sytuacji przyglądał się przyjaciel rodziny, który rozpoznał dzieci i szybko zadzwonił po dziadków, którzy zjawili się już po chwili, a w tym czasie rodzeństwo mogło skonsumować upragniony posiłek. Cała sytuacja zakończyła się pouczeniem i nauczką dla młodego adepta jazdy samochodem.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.