7 w 17: siedem nowych modeli marki Opel w 2017 roku

Jeszcze nigdy w swojej długiej, bo trwającej od 1899 roku, historii produkcji samochodów firma Opel nie wprowadzała na rynek aż tylu nowych modeli w jednym roku kalendarzowym. „7 w 17” to część ofensywy obejmującej 29 nowych modeli w latach 2016–2020.

Ofensywa modelowa Opla „7 w 17” w siedmiu punktach

1.    Mistrz zasięgu: zaprezentowany podczas salonu samochodowego w Paryżu model Ampera-e ma ponoć zrewolucjonizować rynek pojazdów elektrycznych już wiosną 2017 roku, oferując zasięg ponad 500 km (zgodnie z testem NEDC).

2.    Nowy model flagowy: Opel Insignia Grand Sport to pięciodrzwiowy sedan o sylwetce coupé, który ma oferować sportowe właściwości jezdne i będzie wyposażony w napęd na wszystkie koła.

3.    Duże sportowe kombi: Opel Insignia Sports Tourer ma mieć sportowy przód z wąskimi reflektorami, a ilość miejsca w środku w porównaniu z poprzednikiem ma się znacznie zwiększyć.

4.    Wszechstronny: Opel Insignia Country Tourer to odmiana modelu Sports Tourer adresowana do poszukiwaczy przygód; samochód wyposażono w napęd na cztery koła i off-roadową stylistykę.

5.    Elastyczny kompan podróży: Opel Vivaro ma wkroczyć na zupełnie nowy poziom komfortu.

6.    Samochód z czymś „eXtra”: na początku 2017 roku do modelu MOKKA X dołączy nowy crossover (CUV), Opel Crossland X.

7.    Nowy crossover w segmencie C: Opel ma powiększyć ofertę w klasie kompaktowej o sportowego crossovera, który dołączy do modeli Astra i Zafira.

Jak widać w przyszłym roku firma Opel wprowadzi nowe modele praktycznie w każdej kategorii pojazdów. Ofensywa modelowa „7 w 17” oznacza siedem premier w 2017 roku. W ramach tej ofensywy dojdzie do całkowitego odnowienia pozycjonowania i oferty firmy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze