5- latek scenarzystą „Szybkiej Piątki”? – film

Już jutro na ekrany polskich kin wejdzie kolejna część motoryzacyjnej sagi "Szybcy i wściekli" - "Szybka Piątka". Redakcja Motocainy dotarła do eksluzywnego materiału jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych ujawniającej, kto tak naprawdę odpowiada ze scenariusz tej mega produkcji.

O tym, że scenariusz każdej z części „Szybkich i wściekłych” do skomplikowanych nie należy wie każdy kinomaniak. Nie zmienia to jednak faktu, że za każdym razem produkcja przyciaga do kin miliony widzów na całym świecie mających ochotę spędzić dwie godziny w towarzystwie pięknych, skąpo ubranych kobiet oraz posłuchać ryków silnika mnóstwa niezwykle szybkich aut.

Kolejny film z serii – „Szybka Piątka” po światowej premierze nie otrzymał zbyt wielu pozytywnych recenzji, dlatego też amerykańska stacja telewizyjna The Onion News Network postanowiła zaprosić do studia „Scenarzystę” – „Szybkiej Piątki”.

Żart producentów programu Today Now dowodzi, że każdy z Nas ma w sobie odrobinę z 5-latka, dlatego pewnie tak lubimy motoryzacyjne bajki dla dorosłych. Kolejną z serii „Szybcy i wściekli” będziemy mogli zobaczyć na ekranach polskich kin już od 6 maja.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze