4 eliminacja Pucharu Kobiet Motocaina.pl

Już w najbliższą niedzielę - 20. czerwca - odbędzie się czwarta eliminacja cyklu Pucharu Kobiet Motocaina.pl. Cykl rozgrywany jest we Wrocławiu na torze kartingowym przy ul. Na Niskich Łąkach 4.

Wystartować może każda kobieta, która posiada samochód, ważne ubezpieczenie OC samochodu i NNW, prawo jazdy, kask (istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia kasku u organizatora) i dużo chęci!

Magdalena Becella, liderka klasyfikacji.
fot. Andrzej Browarny

Każda zawodniczka ma do pokonania 2 przejazdy, po 4 okrążenia toru – czyli w sumie ok. 5 kilometrów trasy. W zawodach pilot nie jest potrzebny, ale można zabrać kogoś na prawy fotel.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na stronie niskielaki.com.pl oraz w biurze zawodów w dniu imprezy od godz 8.00 do 9.30. A wyniki będą dostępne na żywo w biurze zawodów i w internecie na stronie: online.niskielaki.com.pl.

Dla trzech najszybszych pań czekają puchary i atrakcyjne nagrody. W klasyfikacji końcowej klasyfikowanych jest tylko pięć najlepszych eliminacji, więc każda z Pań ma jeszcze szansę na zwycięstwo w cyklu rocznym (odbędzie się jeszcze 7 eliminacji).

Gwarantujemy miłą atmosferę, dużą dawkę emocji, pyszne jedzenie od Mistrza Grilla oraz świetną zabawę w wirtualne rajdy razem z firmą Play-Max. Zapraszamy!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze