Nadchodzi nowa generacja Twingo, która pełna jest kobiecych akcentów, które mają sprawić, że panie będą czuły się we wnętrzu komfortowo.

Nowe Renault Twingo, które wejdzie do sprzedaży na początku 2012 roku, jest pierwszym modelem w gamie, w którym wprowadzono nową identyfikację marki Renault. Szereg zastosowanych w niej elementów stylistycznych, które będą stanowić wizualny wyróżnik wszystkich przyszłych modeli Renault sprawia, że auto pociąga optymistycznym charakterem, wiernym „duchowi” Twingo. Nowe Twingo nawiązuje tym sposobem do tradycji szczególnie wyrazistego, przykuwającego uwagę przodu auta.   Nowe Renault Twingo dysponuje bogatą ofertą akcesoriów do personalizacji zewnętrznej i wewnętrznej, pozwalających każdemu użytkownikowi stworzyć auto będące jego własnym odbiciem.  Nowe Twingo jest oszczędne, a równocześnie przyjazne dla środowiska. Wprowadzane systematycznie przez Renault udoskonalenia w zakresie silników  i aerodynamiki nadwozia plasują Nowe Twingo w ścisłej czołówce samochodów spalinowych pod względem zużycia paliwa i emisji CO2. Auto wyróżnia się w tym zakresie rekordowymi wynikami – zużycie paliwa w cyklu mieszanym zaczyna się na poziomie 3,2 l/100 km, a emisja CO2 wynosi w przypadku silnika 1.5 dCi (który trafi do oferty w ciągu 2012 roku) zaledwie 85 g/km.  Dzięki wyjątkowym możliwościom zmiany aranżacji wnętrza, fantastycznej przestronności i bogatej gamie silników, Nowe Twingo jest dziś bardziej niż kiedykolwiek wiodącym modelem w swojej kategorii. Zawsze gotowe do wypadu poza miasto, świetnie czuje się również na torze, potrafiąc zadowolić  – w sygnowanych znakiem Renault Sport wersjach Twingo R.S. i Gordini R.S.  – kierowców o nawet najbardziej sportowym zacięciu.

Dwa nowe i oryginalne kolory – Róż Fuksja i Niebieski Lazurowy – oraz przeznaczony dla wersji R.S. Żółty Sirius uzupełniają bogatą, złożoną z 11 świetlistych odcieni paletę.

Do oferty Twingo wraca płócienny, otwierany dach, jako uzupełnienie dla elektrycznie otwieranego dachu szklanego. Bardzo popularny w pierwszej generacji Twingo, dach ten jest obecnie wyposażony w napęd elektryczny. W Nowym Twingo będzie on oferowany w opcji lub seriach specjalnych, zależnie od kraju (niedostępny w wersjach GT i R.S.).

Na wewnętrznej stronie drzwi i przełącznikach konsoli centralnej pojawiają się kolorowe elementy.

W zależności od kraju, poszczególne wersje posiadają wyraźnie odmienny charakter – mogą być bardziej męskie lub sportowe, jak w przypadku Dynamique R.S., GT i Gordini lub bardziej „komfortowe” czy wręcz kobiece w konfiguracjach Wind, Privilege czy Initiale.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze