28 kobiet w MINI bije rekord Guinnessa

Mini Cooper od teraz to nie tylko samochód o unikalnym designie i właściwościach jezdnych, ale także pojazd jeszcze bardziej praktyczny. Ten fakt potwierdziło w Londynie 28 kobiet, które pobiły Rekord Guinnessa mieszcząc się jednocześnie w jednym egzemplarzu tego modelu.

Te bardzo elastyczne kobiety wykorzystały każdą dostępną przestrzeń, począwszy od wycieraczek, a skończywszy na desce rozdzielczej, by pobić zeszłoroczny rekord, kiedy w samochodzie MINI zmieściło się 27 kobiet.

fot. materiały prasowe

Organizatorka wydarzenia, Dani Maynard przed rozpoczęciem spotkania oświadczyła, że wszystkie dziewczyny brały wcześniej udział w dodatkowych treningach rozciągania mięśni od momentu udziału zeszłorocznej edycji zabawy w Eastbourne.

„W tym roku nie byłyśmy jeszcze w stanie zagospodarować miejsca w schowku, jednak wierzę, że już w następnym roku nam się to uda” – powiedziała z uśmiechem Dani Marynard.

fot. materiały prasowe

„Po naszym wystąpieniu w zeszłym roku, kiedy w Mini zmieściło się 27 kobiet, postanowiłyśmy zwiększyć intensywność naszych treningów, by dziś mogła dołączyć do nas jeszcze jedna dziewczyna. Treningi miały charakter zabawy, przykładem jest użycie hula-hoop – to wszystko jednocześnie pozwoliło na świetne rozciągnięcie mięśni” – dodała organizatorka.

Jak to wszystko wyglądało? 

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze