230 km/h i wyprzedzanie pasem awaryjnym. Zgadnijcie markę auta

230 km/h i wyprzedzanie pasem awaryjnym. Zgadnijcie markę auta

12 lutego 2020
53
Na niemieckich autostradach (a konkretnie na niektórych odcinkach) nie ma ograniczeń prędkości. A czym się różnią niemieckie autostrady od naszych polskich, skoro to ta sama kategoria drogi? Ano głównie tym, że pomimo wizualnych podobieństw, na nich zawsze obowiązuje jakiś limit. Niektórzy tego jednak zupełnie nie rozumieją.

Mówi się, że polscy kierowcy szaleją na autostradach, ale to nieprawda. Wielu kierowców nie osiąga nawet dopuszczalnych 140 km/h. Dla wielu osób robi się wtedy zbyt głośno, a spalania za bardzo rośnie, żeby czuli potrzebę rozwijania takiej prędkości.

Oczywiście nietrudno o kierowcę, któremu to nie przeszkadza, albo który ma na tyle dobry samochód, że nie odczuwa dyskomfortu jadąc szybciej. Są wreszcie też kierujący, którzy uważają, że na autostradzie można jechać tyle, ile fabryka dała. Stereotypowo są to przedstawiciele handlowi oraz kierowcy aut marki… sami wiecie jakiej.

A poniżej macie kolejne nagranie z osobnikiem, który potwierdza obiegowe opinie o kierowcach BMW. Pędzi 230 km/h, mruga na innych długimi światłami, a oni… nie reagują. Kolejny typowy obrazek na polskiej autostradzie - kierowcy uporczywie trzymający się lewego pasa. Na końcu nagrania możecie zobaczyć „popisowy” numer, czyli wyprzedzanie ciężarówki pasem awaryjnym. Dla bezpieczeństwa kierowca zwolnił do 200 km/h podczas tego manewru.

Ciekawostka - komunikat na komputerze pokładowym prawdopodobnie świadczy o usterce wspomagania kierownicy. Ale komu potrzebne wspomaganie przy takich prędkościach?

Komentarze

Max
12 lutego 2020 10:04
BMW to nie samochód a stan umysłu
Aaaa > Max
12 lutego 2020 12:16
Też tak myślę
Wydaje mi się że kupując marki
Bmw,audi, mercedes
Razem w pakiecie dostajemy coś gratis
slk > Aaaa
12 lutego 2020 14:24
Kupujacy BMW, Audi czy Mercedesa juz maja to cos (dziury w mozgu) - dlatego te marki ich przycoagaja, dajac im iluzje statusu i inteligencji.
Mam S8 ;D > slk
12 lutego 2020 21:58
Proszę nie obrażać wszystkich kierowców tych marek, tylko złych kierowców brać pod uwagę. Kierowcy innych marek też nie są lepsi.
Gtx > slk
13 lutego 2020 10:00
A ty czym jeździsz oplem
Nik > slk
15 lutego 2020 15:14
Myślę że też się mylisz .mam audi i nie dlatego że to coś o czym świadczy. Poprostu audi np.2,4 silnik czy 1,8.t polecam silniki nie do zdarcia, wystarczy dbać o olej .Mercedesy też dobra marka a la BMW to tylko te starsze
Brak > Aaaa
12 lutego 2020 16:23
Kupujący maja kasę reszta to biedaki
Tyaa > Aaaa
14 lutego 2020 07:46
Coś gratis? Zabieg lobotomii.
Polak > Max
14 lutego 2020 06:54
A stan umysłu w BMW poniżej 200km/h nie reaguje jadać bmw 140 się usypia a przy 230 człowiek prowadzi BMW tak jak trzeba
Wk113
12 lutego 2020 12:30
Do kryminału z dziadami co jerzdżą lewym pasem skoro wolny jest prawyyyy
Alfred > Wk113
12 lutego 2020 12:56
Ok. A do szkoły z tymi co "jerzdżą.
Jon > Alfred
12 lutego 2020 13:42
Ha ha ha masz racje ,do szkoły
RuchPrawoStronny > Alfred
14 lutego 2020 15:37
Popieram, tez nie rozumem ludzi którzy jeżdżą lewym pasem. Wyciskają z maszyn 120km/h i myślą, że to ich uprawnia do jazdy lewym pasem, a u nas i w Europie mamy ruch prawo stronny.
Asdf > Wk113
12 lutego 2020 13:37
Jadą lewym bo wyprzedzają. Obejrzyj jeszcze raz nagranie.
LongerBMW > Asdf
12 lutego 2020 15:20
Taa chyba statki widmo wyprzedzaja
LongerBMW
12 lutego 2020 15:13
Pewnie jechalby caly czas lewym pasem jakby nie debile okupujacy lewy pas w swoich smiesznych samochodzikach jadac 110 kmh
bmw
12 lutego 2020 15:32
Ciekawostka to wam się nie udała bo to nie oznacza problemu ze wspomaganiem heh znawcy
Tomz
12 lutego 2020 18:01
To nie jest prawdziwa predkosc tego auta! :)
Maja
12 lutego 2020 20:38
Brak słów.
Anoni.
12 lutego 2020 20:43
Poniżej link na insta tego kierowcy. Powinni wlepić mu mandat i prawko zabrać.
https://instagram.com/_odm_1?igshid=1wawcovd0co88
Honda
12 lutego 2020 21:43
Wychłostać publicznie
Mariusz
13 lutego 2020 06:48
Zapłacił za cały predkościomerz to będzie używać całego
Bed
13 lutego 2020 08:48
Dlatego tacy debile psują opinie kierowców samochodów bmw audi itp
Ciocia
13 lutego 2020 10:39
Ale o mózgu zapomnieli
Xxx
13 lutego 2020 11:59
Kolejny dupek i tyle w temacie
Pan Jogurt
13 lutego 2020 14:39
Kolejny burak Bolidem Mlodzierzy Wiejskiej , pewnie i halogeny miał włączone jak reszta buractwa z BMW
Mandaty dla wszystkich
13 lutego 2020 15:26
Ale swoją drogą, co ma na myśli kierowca który jedzie lewym pasem a prawy ma wolny. Na pewno łamie prawo o ruchu drogowym. Sprawia zagrożenia tak jak i ten z BMW i.Alw on może czeka bo kiedyś kogoś wyprzedzi to już będzie na lewym i nie będzie musiał wymijać
Robert krk > Mandaty dla wszystkich
13 lutego 2020 16:18
Wyprzedza, nie karzdy ma 100konny silniczek i jak jedzie za tirem 90km max widzi w lusterku ze ma miejsce to kierunek i wjazd na lewy i dopiero dodaje gazu to chwilke potrwa... A to ze bmw zapier..lalo i w 3 sekundy podjechal mu prawie pod dupe... Jezeli juz jest na lewym nie masz prawa mu podjechac pod dupe i poganiac, bo to ty łamiesz przepisy wtedy, 30sekund by tir wyprzedzil i zmie il pas przeciez cie nie zabije a 140km ograniczenie tyczy sie nawet jak wyprzedzasz nie wolno ci lamac przepisow
Robert krk
13 lutego 2020 16:15
Rejestracja za szybą policja gdyby chciala juz by mu prawko zabrala, ja odczytalem wiesniaka rejestracje na stop klatce, a jak nie potrafia bo chleją policjanci to przy wyjazdach z autostrad są kamery szukac debila w bmw z rej za szyba po prawej
Tojo
13 lutego 2020 17:10
Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Jakiś gnojek myśli że jest sam na drodze.
13 lutego 2020 18:23
Co za matoł
Robin
13 lutego 2020 19:16
Do żony pędził bo dowiedział się że dupy koledze daje
Kris
13 lutego 2020 19:54
Dla mnie ten kierowca jest piratem drogowym i potencjalnym zabójca!!!
Kris
13 lutego 2020 19:57
Szkoda ze kierowca ciężarówki nie przecisnął go do barierki
Ax
13 lutego 2020 20:07
Debil przykleił sobie żółtą taśmę na kierownicy żeby widzieć czy jedzie prosto
Hmm...
13 lutego 2020 21:25
Faktycznie ale tych mistrzów prostej lewego pasa co nie miara. Jak miał chlopina wyprzedzić musiał z awaryjnego skorzystać:)))
Kofik
13 lutego 2020 21:34
To ze to to burak z bmw to fakt.a kontrolka to włączone podgrzewanie kierownicy
Palak
14 lutego 2020 06:53
A stan umysłu w BMW poniżej 200km/h nie reaguje jadać bmw 140 się usypia a przy 230 człowiek prowadzi BMW tak jak trzeba
Fioletowy nos
14 lutego 2020 09:33
Nie mieszajcie wszystkich kierowców BMW z błotem z powodu kilku idiotów, bo kierowcy innych marek też np. powodują wypadki, jeżdżą jak idioci, a wszyscy uczepili się kurczowo tylko BMW. To jakaś choroba, a marka BMW jest marką premium, jedną z najlepszych na świecie. To jakaś chora nagonka głupich sterotypowców. Jak jakiś kierowca spowoduje wypadek lub jedzie pijany innym samochodem niż BMW to przechodzi to bez echa. A jakby jechał BMW to ci głupi dziennikarze już wszędzie trąbią, że to BMW!!! Barany, nic więcej...
Malina > Fioletowy nos
14 lutego 2020 15:13
Mhm, tak, tak...
Dzako > Fioletowy nos
15 lutego 2020 12:26
W 100 % się zgadzam, a nawet w 300 % !!!
Cygan > Fioletowy nos
20 lutego 2020 09:58
Zgadzam się, tak samo nie każdy Cygan to leń i cwaniak...
Pol
14 lutego 2020 15:02
Nie każdy z wymienionych Marek jeździ tak samo. Nie obrażajcie pozostałych kierowców jeżdżących przepisowo.
MARIAN
14 lutego 2020 15:43
Ale fajny gostek, fajny styl jazdy, musze to wypróbować, proszę więcej takich filmików. Jadę na A2, będzie się działo.
MARIAN
14 lutego 2020 15:44
Ale fajny gostek, fajny styl jazdy, musze to wypróbować, proszę więcej takich filmików. Jadę na A2, będzie się działo.
Dzako
15 lutego 2020 12:25
To tylko pokazuje, że gdyby kierowcy jadący wolniej nie zajmowali lewego pasa niepotrzebnie to kierowcy BMW nie ryzykowali by tak chcąc jeździć trochę szybciej od innych. ( P.S. tak... posiadam BMW dla ścisłości :) )
Wolf116
15 lutego 2020 14:51
To normalne też mieszkam w DE mam BMW i jeżdżę równie szybko , w tym aucie nie czuć tej prędkości na dobrej drodze np A6 W DE , po co robic sensacje , auto jak auto
miro
16 lutego 2020 15:34
Debil
Ja
17 lutego 2020 06:22
Takiego pseudo fanatyka BMW mam również wśród swoich znajomych. Bodaj lekko zakompleksiony gość. Na autostradach zawsze papiernicza po 200-250km/h. W terenie zabudowanym "bawił" się w need for speeda z kolegą jadąc 120-200km/h pewnymi odcinkami. I co? Nigdy policja to nie zczapila. Dla mnie to jest chore!!!!! Takich powinno się kastrowac z uprawnień.
eurognojek
17 lutego 2020 08:25
Problem będzie jak pojawi się drugie bmw, audi albo mercedes. Będą wyścigi kto lepszy.
Ancymon > eurognojek
20 lutego 2020 10:00
Problem będzie jak na awaryjnym trafi się zepsute auto albo obsługa autostrady
Ogad
17 lutego 2020 10:19
Po wpisach widzę, że samochody BMW Mecedes , Audi nie dla Polaków. Sugerujecie , że są za głupi by je prowadzić? Myślę, że macie rację. Proponuję Tata, Dacia, Fiat, Citroen itp. Nie będzie Was kusić szybkością 200km/h no i będziecie mieć częściej nowe części w nich lub całe nowe bo po 100 tyś. km. się rozpadnie.
ZZR1400
17 lutego 2020 13:45
Za coś takiego dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów, samochód na licytację i co najmniej 200 godzin prac społecznych. Leczy kompleksy, może kolega go rzucił. W Niemczech sądząc po wersji auta pozostaje mu tylko prawy pas. Ja nie mrugam światłami i nie wyprzedzam pasem awaryjnym jak mi jakiś burak w BMW w Niemczech blokuje lewy pas jadąc te swoje marne 250 km/h.