11-letnie dziecko prowadzi Lamborghini

Właściciele egzotycznych samochodów często spotykają się na zlotach, gdzie mogą zaprezentować swoje nietuzinkowe pojazdy. Tym razem spore zainteresowanie wzbudził nie tyle samochód, co jego kierowca.

W zeszłym tygodniu w Atlancie miało miejsce kolejne spotkanie z cyklu „Caffeine and Exotics”. Pojawiło się mnóstwo drogich i szybkich samochodów. Jednak największe zainteresowanie wzbudziło niebieskie Lamborghini, za którego sterami zasiadł młodociany kierowca. 

To jednak nie wszystko, bowiem uczestnicy tego spotkania uchwycili przy pomocy kamery moment, w którym 11-letnie dziecko odpala samochód i manewruje nim po parkingu. Na szczęście chłopiec przeparkował auto w bezpieczny sposób, nie czyniąc szkody, mimo że zostało mu jeszcze kilka dobrych lat do momentu legalnego zdobycia prawa jazdy.

Popieramy pasję do czterech kółek kultywowaną od najmłodszych lat.  Jednak w takich miejscach, jak zloty supersamochodów, gdzie wokół jest sporo widzów, bezpieczniej byłoby gdyby samochód prowadził dorosły. 

A co Wy sądzicie na ten temat?

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze