
„Popisowa” jazda kierowcy BMW
Brawurowa jazda w wykonaniu tego kierującego szybko dobiegła końca.
W środku nocy i na mokrej drodze kierowca BMW bardzo się spieszył. Tak bardzo, że wyprzedził auto z kamerą na podwójnej ciągłej linii i na przejściu dla pieszych.
Ta brawurowa jazda szybko się skończyła. BMW zaczęło hamować spory kawałek przed rondem, ale i tak kierowca nie dał rady skręcić w porę i uderzył w wysepkę.
Zostaw komentarz:
Najnowsze
-
Chińskie samochody dominują w Car of the Year Polska 2026. Niemcy daleko w tyle
Oto zapowiedź kolejnej edycji najważniejszego konkursu motoryzacyjnego w kraju - Car of the Year Polska 2026. Organizatorzy opublikowali oficjalną listę pretendentów do tytułu, która bije wszelkie rekordy pod względem skali. W tegorocznej rywalizacji wezmą udział 52 modele. Skąd pochodzą te auta? -
Lexus LBX – test: elegancja kontra kompromis. Czy to najlepszy crossover w swojej klasie, czy tylko najładniejszy?
-
Chiński szturm na polski rynek. Te marki zyskują na popularności najszybciej
-
Dlaczego regularny serwis auta to podstawa bezpiecznej jazdy?
-
Test Jeep Avenger BEV – najmniejszy z gamy, ale z dużym charakterem
Komentarze:
Anonymous - 5 marca 2021
Nie będę źle życzyć, ale szkoda że choć auta idiota nie skasował