Plejada gwiazd na premierze Mercedesa Marco Polo
Na targach „Wiatr i Woda” zadebiutował nowy kamper Mercedes-Benz Marco Polo i Mercedes-Benz Marco Polo Activity. Oba modele przyciągnęły na stoisko Mercedesa podczas targów „Wiatr i Woda” gwiazdy sportu i filmu.
Na preemierę przybyła popularna para aktorów – Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska. Brązowy medialista z Londynu w Klasie RS-X, multimedialista mistrzostw świata w windsurfingu i ambasador marki, Przemek „Ponton” Miarczyński, zachwycał się obszernym wnętrzem Marco Polo Activity i uniwersalnością auta. Bedzie mógł nim przewozić duże przedmioty takie jak deska surfingowa, przy jednoczesnym zachowaniu aż pięciu miejsc do spania. Natomiast żeglarz Mateusz Kusznierewicz nie szczędził miłych słów po adresem wygody Marco Polo i chwalił komfort spotykany zwykle tylko w limuzynach najwyższej klasy.
Nowe Marco Polo zostało zaprezentowane po raz pierwszy w Polsce podczas targów „Wiatr i Woda” w Warszawie. Pojazd łączy w sobie niespotykaną w swojej klasie wygodę i komfort z funkcjonalnością. Może służyć zarówno jako samochód do codziennej jazdy po mieście, jak i do dalekich rodzinnych wypadów.
Najnowsze
-
Test Alfa Romeo Junior Elettrica. Włoski charakter nadal tu mieszka
Alfa Romeo Junior miała zadebiutować pod nazwą “Milano”, ale problemy związane z prawami do tej nazwy sprawiły, że producent w ostatniej chwili musiał zmienić plany. Ostatecznie, najmniejszy i najbardziej kompaktowy model w aktualnej gamie włoskiej marki trafił na rynek jako Junior. W testowanej wersji mamy do czynienia z odmianą elektryczną. Podstawowe pytanie z jakim odebrałam […] -
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
Zostaw komentarz: