A4 Katowice-Kraków dla mobilnych
Ruszyła wersja strony internetowej autostrady A4 Katowice-Kraków z przeznaczeniem na smartfony i telefony komórkowe.
![]() |
|
fot. SAM
|
Stalexport Autostrada Małopolska S.A. uruchomiła mobilną wersję serwisu internetowego poświęconego A4 Katowice-Kraków. Przy użyciu smartfona lub telefonu komórkowego z dostępem do Internetu, z każdego miejsca można teraz sprawdzić najistotniejsze informacje
na temat koncesyjnego odcinka autostrady. A4 Katowice-Kraków to jedyna autostrada
w Polsce, której dedykowano mobilny serwis internetowy.
Nowa wersja dotychczasowej strony internetowej oferuje łatwy dostęp do najważniejszych informacji zamieszczonych w pełnej wersji strony pod adresem www.autostrada-a4.pl. Korzystając z urządzenia mobilnego (smartfonu lub telefonu komórkowego z dostępem do Internetu) można wygodnie sprawdzić aktualne komunikaty dotyczące organizacji ruchu na autostradzie czy wysokość opłat za przejazd oraz przeczytać, w jaki sposób obniżyć koszty podróży korzystając z biletów rabatowych.
Serwis umożliwia łatwy kontakt z infolinią alarmową dzięki możliwości bezpośredniego wybierania numeru telefonu. Szybki dostęp do serwisu zapewni kod QR nadrukowany na rewersie paragonu autostradowego.
Mobilna wersja strony internetowej A4 Katowice-Kraków zostanie automatycznie uruchomiona po wpisaniu do przeglądarki internetowej w telefonie adresu www.autostrada-a4.pl lub zeskanowaniu kodu QR.
Najnowsze
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
Awaria auta z dala od domu, przebita opona czy rozładowany akumulator to sytuacje, które mogą przydarzyć się każdemu kierowcy. Dowiedz się, jak działa ubezpieczenie assistance i dlaczego warto je mieć, aby w razie problemów na trasie uniknąć stresu oraz wysokich kosztów holowania i naprawy. -
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach
-
Oto najwyższa estakada w Polsce – 80 metrów nad ziemią! Rakieta Falcon 9 mogłaby się zmieścić pod spodem

Zostaw komentarz: