Bugatti Chiron, jakiego nie widzieliście. To auto powstało praktycznie od zera
Bugatti Chiron to auto, które wymyka się pojęciu supersamochodu. Wygląda bosko, ma zabójcze osiągi i równie zabójczą cenę... Jeśli chciałbyś mieć w swoim garażu Chirona, ale cię na niego nie stać, to żaden problem... Zawsze możesz go sobie zbudować!
Grupa utalentowanych Wietnamczyków z kanału NHET TV postanowiła, praktycznie od zera, zbudować replikę Bugatti Chiron. Wyszło… spektakularnie!
Przez ponad rok ekipa z NHET TV ciężko pracowała nad tym wyjątkowym projektem. Replika Bugatti Chiron powstała praktycznie od zera, gotowy był tylko silnik Toyoty napędzający auto. Resztę zdolni Wietnamczycy stworzyli sami. W efekcie powstała pomalowana na perłową biel replika Bugatti Chiron, która jeździ i prezentuje się świetnie!
Musimy przyznać, że pomysłowość Wietnamczyków i wierność oryginałowi naprawdę robią wrażenie! Zobaczcie sami!
Najnowsze
-
Test Alfa Romeo Junior Elettrica. Włoski charakter nadal tu mieszka
Alfa Romeo Junior miała zadebiutować pod nazwą “Milano”, ale problemy związane z prawami do tej nazwy sprawiły, że producent w ostatniej chwili musiał zmienić plany. Ostatecznie, najmniejszy i najbardziej kompaktowy model w aktualnej gamie włoskiej marki trafił na rynek jako Junior. W testowanej wersji mamy do czynienia z odmianą elektryczną. Podstawowe pytanie z jakim odebrałam […] -
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
Zostaw komentarz: