Pijani przechadzali się po autostradzie. Omal nie doszło do tragedii
Jakie zagrożenia czekają na nas na autostradach? Okazuje się, że w Polsce mogą to być na przykład pijani piesi.
Autorowi nagrania udało się w krótkim czasie, zarejestrować dwa niebezpieczne zdarzenia. Najpierw ze skrzyni auta dostawczego przed nim, wyfrunęło tekturowe pudełko. Było wyraźnie zniszczone i oczywiście puste, ale i tak mogło coś uszkodzić. Tak się chyba jednak nie stało.
Zawodowi kierowcy nie popisali się na autostradzie. Dołączył do nich nadpobudliwy kierowca osobówki
20 minut później autor zmuszony był do awaryjnego hamowania i zjechania na pobocze. Tym razem zagrożeniem okazało się dwóch mężczyzn bez koszulek, którzy chyba zamierzali przejść na drugą stronę ruchliwej autostrady. Zachowywali się jakby chcieli zmusić kierowców do przepuszczenia ich, co z łatwością mogło doprowadzić do karambolu.
Najnowsze
-
Renault 5 o włos od wygranej! Jak Fiat Panda odniósł zwycięstwo w najważniejszym polskim konkursie Car of the Year?
Mokry Tor Modlin, sześć finałowych modeli i jedna zwycięska tytułowa statuetka. Zdradzamy kulisy decyzji jury, emocje podczas jazd testowych i powody, dla których to właśnie Panda okazała się bezkonkurencyjna. -
Brak miejsca na pieczątki w dowodzie rejestracyjnym. Czy trzeba wymieniać go na nowy?
-
Prosty sposób na szybsze rozgrzanie kabiny samochodu. Trzeba wcisnąć jeden przycisk
-
Za co można dostać mandat na 30 tys. zł? Najwyższe kary, jakie można dostać w Polsce
-
Uważaj na znak D-13 – to podpucha, na którą łapie się wielu kierowców.