Musiał wyprzedzić za wszelką cenę. Było groźnie
Niektórym kierowcom spieszy się tak bardzo, że zaryzykują nawet czołowe zderzenie, byle tylko wyprzedzić kolejny pojazd.
Komentarz osób jadących samochodem z kamerą jest mało cenzuralny, ale trudno powiedzieć, żeby był nieadekwatny. Kierowca srebrnego Mondeo wyprzedzał ich na podwójnej ciągłej linii i pomimo tego, że z naprzeciwka nadjeżdżał inny samochód.
Do czołowego zderzenia nie doszło tylko dlatego, że dwaj kierujący zatrzymali się, dając Mondeo szansę na powrót na właściwy pas. Dosłownie kilka sekund później kierowca srebrnego kombi ryzykownie wyprzedził kolejny samochód.
Najnowsze
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prowadzi zaawansowane prace nad Obwodnicą Aglomeracji Warszawskiej – inwestycją, która otoczy stolicę drogowym pierścieniem o długości blisko 160 kilometrów. Właśnie ogłoszono nowe przetargi, a władze drogowe przedstawiły precyzyjny harmonogram dla poszczególnych odcinków. -
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach
-
Oto najwyższa estakada w Polsce – 80 metrów nad ziemią! Rakieta Falcon 9 mogłaby się zmieścić pod spodem
-
Mercedes VLE: luksusowa limuzyna, van, a może statek kosmiczny? Dokąd zmierzasz motoryzacjo…
-
Xpeng P7+ za 198 tys. zł: luksus jak w Porsche i ładowanie w 12 min. Testowałam go w Chinach – Tesla ma się czego obawiać!
Zostaw komentarz: