„BMW i wszystko jasne”, czyli kierowca potwierdzający stereotyp
Wszyscy dobrze wiemy jakie stereotypy krążą na temat kierowców BMW. Można mówić, że są one krzywdzące i stereotypują, ale tacy kierowcy dbają o podtrzymanie tej złej opinii.
Poniższe wideo to zapis z przedniej i tylnej kamery zamontowanej w samochodzie. Widzimy na nim kierowcę BMW, który wyprzedza inne pojazdy pomimo podwójnej ciągłej linii. Wyraźnie przekracza też prędkość – autor filmu jedzie około 90 km/h przy ograniczeniu 70 km/h, a BMW porusza się zauważalnie szybciej.
To jednak nie koniec. Dalej pojawia się pas do skrętu w lewo i powierzchnia wyłączona z ruchu. Kierowca niemieckiego sedana śmiało kontynuuje jazdę pasem do jazdy w przeciwnym kierunku, zupełnie nie zważając na to jak duże zagrożenie stwarza.
Zostaw komentarz:
Najnowsze
-
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
Kiedy Mercedes zaprezentował elektryczną wersję G-Klasy, część fanów modelu niemal odruchowo ogłosiła to profanacją. Trudno się dziwić – mówimy przecież o samochodzie, który przez dekady budował swoją legendę na potężnych jednostkach spalinowych, surowym charakterze i terenowych możliwościach. Tymczasem dziś pod kultowym nadwoziem pracują wyłącznie silniki elektryczne. Czy jednak Mercedes G 580 EQ rzeczywiście zatracił swój […] -
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach
Komentarze:
Anonymous - 5 marca 2021
Niestety, uważam ze Przeważająca większość kierowców BMW wolące, to chamy i ćwoki, agresja, buractwo, nieprzestrzeganie przepisów ruchu, dziwne manewry, to sytuacje które spotykam niemal codziennie. Najbardziej dziwi mnie Jednak to ze w Niemczech, gdzie często przebywam, Sytuacja jest diametralnie inna…
Anonymous - 5 marca 2021
Niestety mniejszość wyrabia opinię większości, na temat jazdy debili ( nie tylko w BMW ) można by pisać książki, dopóki mandaty będą w wysokości 500 zł , takich i innych zagrożeń się nie wyeliminuje, co najmniej 5000, ponadto jeżeli nie zmienią się przepisy odnośnie udostępniania takich materiałów jak powyżej, o co policja apeluje , będzie tylko gorzej, ludzie generalnie są zajęci i nikt nie ma najmniejszej ochoty poświęcać swój czas na jeżdżenie dokąś tam i zeznawanie jako śwadek, jest dowód rzeczowy, numer rejestracyjny pojazdu, wszystko,
bez zbędnej biurokracji, kara finansowa ( oczywiście odpowiedniej wysokości) jest najlepszym środkiem ” edukacyjnym” dla ograniczonych w rozwoju debili,
Anonymous - 5 marca 2021
BM-amy jeżdżą tylko chamy….
Anonymous - 5 marca 2021
Ale Ty jesteś głupi
Anonymous - 5 marca 2021
Takim debilom powinno sie odbierac prawojazdy do końca życia, konfiskowac auto i do tego 2 lata odsiatki. Debili sie nie produkuke, sami się rodzą, tak jak pis