Kup motocykl Suzuki i sprawdź go na torze!
Dlaczego warto kupić motocykl Suzuki między 1 lutego a 30 kwietnia 2012 roku? Ponieważ można otrzymać zaproszenie na profesjonalny trening z zespołem Suzuki GRANDys duo na torze Slovakiaring na Słowacji lub Pannoniaring na Węgrzech.
W trakcie treningu nabywcy nowych modeli Suzuki będą szlifować swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i zawodników z zespołu Suzuki GRANDys duo. Niecodzienna możliwość doskonalenia zdolności jazdy na torze na pewno zaowocuje w praktyce i wpłynie na kulturę jazdy w rzeczywistych warunkach miejskiego ruchu. Zarówno początkujący, jak również bardziej zaawansowani motocykliści znajdą w programie treningu atrakcje na miarę swoich potrzeb.
Jazdy będą odbywać się w grupach podzielonych według poziomu umiejętności. Dodatkowo chętni będą mogli sprawdzić się w czasie jazdy po torze z pomiarem czasu.
Dla nowych właścicieli motocykli Suzuki przygotowano trzy terminy treningów: 25-26 kwietnia (tor Slovakiaring), 2-3 maja (tor Pannoniaring) oraz dwa dni w sierpniu – dokładna data zostanie podana już wkrótce.
Koszt wpisowego uczestnika oraz jednego noclegu pokrywa Suzuki Motor Poland. Dodatkowe koszty, tj. dojazd, zakwaterowanie na dłużej, kostki pomiarowe, wyżywienie itp. leżą po stronie uczestnika.
Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora treningów: www.grandysduo.com
![]() |
| fot. Suzuki |
Najnowsze
-
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
Kiedy Mercedes zaprezentował elektryczną wersję G-Klasy, część fanów modelu niemal odruchowo ogłosiła to profanacją. Trudno się dziwić – mówimy przecież o samochodzie, który przez dekady budował swoją legendę na potężnych jednostkach spalinowych, surowym charakterze i terenowych możliwościach. Tymczasem dziś pod kultowym nadwoziem pracują wyłącznie silniki elektryczne. Czy jednak Mercedes G 580 EQ rzeczywiście zatracił swój […] -
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach

Zostaw komentarz: