Seat wprowadza ulepszenia. Co zmieni się modelach Alhambra, Tarraco, Ateca i Leon?
Co roku Seat wprowadza nowości do swoich samochodów w odpowiedzi na ciągłe potrzeby kierowców - pojawiają się nowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, jak i rozrywki w samochodzie. Wiemy, co zmieni się w znanych modelach Seata!
Nabywcy modelu Alhambra będą mogli korzystać ze standardowego systemu nawigacji z 6.5 calowym ekranem już w podstawowej wersji wyposażenia Style. Dodatkowo, wyposażenie Alhambry zostanie wzbogacone o system rozpoznawania znaków drogowych oraz system monitorowania martwego pola. Ten wszechstronny i bezpieczny minivan zyska także nową opcję kolorystyczną: Reflex Silver.
Największego i najdłużej wyczekiwanego SUV-a marki – Tarraco, będzie można wybrać z opcją asystenta parkowania z przyczepą, który pomoże w trudnych manewrach, a także z gniazdkiem 230 V w bagażniku.
Ateca zastąpi swój dotychczasowy system informacyjno-rozrywkowy Media System Colour wersją Media System Plus, wymieniając ekran z 6.5 calowego na 8 calowy (w wersjach Reference i Style). Nowy wariant otrzyma dwa porty USB z tyłu samochodu. Opcjonalnie w Atece pojawią się gniazdka 230 V i 12 V w bagażniku.
Leon pojawi się w ekskluzywnej wersji FR Black. Imponujący design zostanie wzbogacony m.in. o czarne lusterka zewnętrzne, czarną przednią ramę grilla, czarny wewnętrzny dach, sportowe fotele z Alcantary czy 18-calowe felgi aluminiowe w kolorze czarnym.
W czwartym kwartale 2019 rozpocznie się produkcja miejskiego Mii electric, który połączy w sobie najwyższej klasy napęd z nowymi rozwiązaniami w dziedzinie łączności oraz bezpieczeństwa na drodze. W Polsce Mii electric pojawi się w 2020 r.
Najnowsze
-
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element
Gdy słupek rtęci spada poniżej -10°C, twój diesel może przestać być samochodem, a stać się drogą bryłą lodu. Okazuje się, że za 9 na 10 porannych koszmarów odpowiada ten sam, lekceważony przez kierowców element. -
Opony to za mało. Te 2 płyny w aucie decydują o bezpieczeństwie zimą. Sprawdź przed wyjazdem!
-
Niebezpieczne „mikołajki” pod maską: na 8 z 10 płynów do spryskiwaczy nie można polegać
-
Świąteczny prezent od Forda: hybrydowy van, który ratuje zwierzęta. Zobacz, jak działa „112 dla zwierząt
-
Renault 5 o włos od wygranej! Jak Fiat Panda odniósł zwycięstwo w najważniejszym polskim konkursie Car of the Year?
Zostaw komentarz: