Opłacanie parkowania za pomocą komórki
Stołeczni kierowcy mogą od niedawna korzystać z usługi, która umożliwia szybkie płacenie za pomocą telefonu komórkowego za postój w strefach płatnego parkowania. Rozwiązanie łączy w jednym systemie wszystkie nowe i dotychczasowe metody płatności: poprzez aplikację mobilną, szybkie kody i SMS.
![]() |
Od początku grudnia mobiParking oferuje w Warszawie formę płatności za parkowanie przy użyciu telefonu komórkowego. Kierowca rejestruje się w jednym systemie, a może korzystać z trzech różnych form płatności, także w technologii, z którymi mógł się wcześniej zetknąć.
Z usługi mogą korzystać wszyscy posiadacze komórek, bez względu na sieć GSM czy model telefonu. Dotychczasowi użytkownicy SMSParking zostali objęci usługą automatycznie, natomiast wszyscy pozostali – zostaną objęci po rejestracji, która aktywuje system we wszystkich technologiach jednocześnie.
Kolejnym krokiem jest zasilenie utworzonego konta środkami płatniczymi oraz zaopatrzyć się i umieścić w pojeździe identyfikator mobiParking. Jest nim specjalna naklejka dostępna w kilkunastu punktach odbioru lub wydruk, którego wzór można znaleźć na stronie internetowej firmy, w zakładce „Aktywacja”.
Aby rozpocząć korzystanie z usługi trzeba wysłać SMS
MobiParking został wyłoniony w drodze przetargu ogłoszonego przez Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie, stając się jedynym obowiązującym kanałem płatności komórką za parkowanie w stolicy. Umowy z poprzednimi operatorami usług wygasły z końcem listopada.
Pełną instrukcję aktywacji usługi mobiParking oraz sposobu korzystania ze wszystkich trzech technologii płatności za parkowanie można znaleźć na stronie internetowej: www.mobiparking.pl
Najnowsze
-
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
Kiedy Mercedes zaprezentował elektryczną wersję G-Klasy, część fanów modelu niemal odruchowo ogłosiła to profanacją. Trudno się dziwić – mówimy przecież o samochodzie, który przez dekady budował swoją legendę na potężnych jednostkach spalinowych, surowym charakterze i terenowych możliwościach. Tymczasem dziś pod kultowym nadwoziem pracują wyłącznie silniki elektryczne. Czy jednak Mercedes G 580 EQ rzeczywiście zatracił swój […] -
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach

Zostaw komentarz: