Torby od Givi
Jesteś typem włóczykija, który kocha jeździć własnym ścieżkami? Lubisz spontaniczne wycieczki swoim jednośladem? Nie przepadasz za kuframi? Givi ma dla Ciebie propozycje.
| Modele TW01 oraz TW02 dostępne są w cenie około 200 złotych. |
![]() |
| fot. GIVI |
Włoska marka GIVI ma w swojej ofercie dwie bardzo ciekawe i funkcjonalne torby. Modele TW01 oraz TW02 to 100% wodoodporne worki. Wykonane z lekkiego materiału TPU, który jest odporny na ścieranie, a także wytrzymały na temperatury od -45 °C do +70 °C. Torby te dzięki swoim gabarytom pasują zarówno do motocykli, jaki i skuterów. Wyposażone są w dwa elastyczne mocowania za pomocą, których w szybki i łatwy sposób możemy zabezpieczyć torbę przed zsunięciem się z motocykla.
TW01 wyposażony jest w rączki i odpinany pasek na ramie, a sama torba ma pojemność 40L. Natomiast model TW02 o pojemności 30L przypomina worek żeglarski i również posiada uchwyt do łatwego przenoszenia. Obydwie torby wyposażone są w odblaski.
Najnowsze
-
Renault 5 o włos od wygranej! Jak Fiat Panda odniósł zwycięstwo w najważniejszym polskim konkursie Car of the Year?
Mokry Tor Modlin, sześć finałowych modeli i jedna zwycięska tytułowa statuetka. Zdradzamy kulisy decyzji jury, emocje podczas jazd testowych i powody, dla których to właśnie Panda okazała się bezkonkurencyjna. -
Brak miejsca na pieczątki w dowodzie rejestracyjnym. Czy trzeba wymieniać go na nowy?
-
Prosty sposób na szybsze rozgrzanie kabiny samochodu. Trzeba wcisnąć jeden przycisk
-
Za co można dostać mandat na 30 tys. zł? Najwyższe kary, jakie można dostać w Polsce
-
Uważaj na znak D-13 – to podpucha, na którą łapie się wielu kierowców.

Zostaw komentarz: