Wiemy ile Audi Q8 koszuje w Polsce
Pierwszy SUV Audi mający o linię nadwozia przywodzącą coupe - Q8 - jest już dostępny w Polsce. Zaprezentowany zaledwie miesiąc temu model nie jest tani.
Audi Q8 to bezsprzecznie najciekawszy SUV oferowany przez niemieckiego producenta. Prezentuje on nowy wygląd rodziny Q, a do tego jest pierwszym, mającym opadającą linię nadwozia, nawiązującą do aut z nadwoziem coupe.
Na początek Q8 wyposażone będzie w 6-cylindrową, wysokoprężną jednostkę napędową o pojemności trzech litrów i mocy 286 KM, napęd na cztery koła quattro, automatyczną skrzynię biegów tiptronic oraz 48-woltowy układ elektryczny „mild hybrid”. Cena nowego Audi Q8 w takiej wersji to 369 000 złotych.
W bogatym wyposażeniu standardowym znajdziemy m.in. System MMI Navigation plus z panelem dotykowym MMI touch response, wirtualny kokpit Audi virtual cockpit, system Audi drive select dopasowujący charakter samochodu do preferencji kierowcy, układ regulacji tłumienia amortyzatorów, diodowe reflektory przednie i światła tylne, czy automatyczną klimatyzację.
Gama wyposażenia opcjonalnego obejmuje szereg elementów poprawiających prezencję Audi Q8 i przyjemność jazdy nim. Wśród opcji są m.in. pakiety stylistyczne (S line Exterieur czy rozbudowany Pakiet sportowy S line), felgi ze stopów metali lekkich o rozmiarach nawet do 21 cali oraz bogaty pakiet systemów wsparcia kierowcy, dynamiczny układ kierowniczy wszystkich kół z tylną osią skrętną i system muzyczny Bang & Olufsen Advanced Sound System z trójwymiarowym dźwiękiem.
Zostaw komentarz:
Najnowsze
-
Test Alpine A110 R Turini – ostatni benzynowy sprint
Przypatrzcie się porządnie i zapamiętajcie ten widok. Alpine A110 R to jedna z ostatnich okazji, by doświadczyć prawdziwej sportowej motoryzacji pachnącej benzyną, a nie kablem do ładowarki. W odmianie R – tej najbardziej radykalnej – Alpine nie udaje, że chce być grzeczne. To auto powstało z myślą o torze, a miasto traktuje raczej jak scenerię […] -
BMW Group Polska w 2025 roku: rekordy sprzedaży i zapowiedź dużych zmian
-
Test Ford Mustang Mach-E Rally – rajdowa stylówka czy coś więcej?
-
Test Mercedes-AMG E 53 Hybrid 4MATIC+. Czy ta hybryda boli?
-
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element
Komentarze:
Anonymous - 5 marca 2021
Właśnie obnizony wzgledem poprzednikow. Suv ma byc ogromny i siac respekt na drodze hehe. Mimo wszystko wole auta mniej oplywowe kształtem. Taki Rexton jest potezny, ale rowniez i elegancki w swojej budowie.