
Motocyklistki w NY transportują mleko dla dzieci (video)
The Sirens Women's Motorcycle Club pomaga mlecznemu bankowi w transporcie mleka dla niemowląt.
The Sirens Women’s Motorcycle Club to najstarszy i największy klub motocyklowy w Nowym Jorku, który zrzesza kobiety jeżdżące na chopperach. Grupa założona została w 1986 roku, a obecnie działa w niej ok. 50 kobiet.
Działania klubu koncentrują się na problemach zdrowotnych kobiet. Jedna z jego inicjatyw to pomoc w transporcie mleka dla The New York Milk Bank. Motocyklistki zobowiązały się, by dostarczać mleko od matek-dawców do potrzebujących naturalnego mleka niemowląt w szpitalach i domach.
Na pomysł ten wpadła założycielka banku mleka – Julie Bouchet-Horwitz, która zauważyła z jaką łatwością motocykle pokonują korki w Nowym Yorku. Prośbę o pomoc wystosowała do kobiecego klubu motocyklowego, a „Syreny” jednogłoście się zgodziły na udział w takiej akcji. Tak powstał projekt „Milk Rider”.
Zobaczcie tą historię na filmach:
Motocyklistki też chętnie angażują się w projekty dotyczące AIDS, na cześć jednej z koleżanek, która zmarła z powodu komplikacji związanych z tą chorobą.
Strona klubu: http://sirensnyc.com/
Najnowsze
-
Chińskie baterie litowo-jonowe biją rekordy! 520 km zasięgu w 5 minut – czy to koniec ery spalinówek?
Wyobrażasz sobie ładowanie elektryka na 500 km w czasie krótszym niż poranna kawa? Chińscy giganci właśnie tego dokonali - ich najnowsze baterie biją rekordy szybkości ładowania! -
6. Rajd Motocyklowy Weteranów – relacja z hołdu bohaterom
-
6. Rajd Motocyklowy Weteranów – hołd na dwóch kołach dla tych, którzy nie wrócili z misji. Start już 24 kwietnia!
-
Od kartingu do F1 Academy? Kornelia Olkucka walczy o marzenia we włoskiej Formule F4!
-
XPENG P7, G6 i G9 – wideo z pierwszych jazd w Polsce! Ceny, dane techniczne, rywale. Oto chińskie modele, które rzucają rękawicę Tesli
Zostaw komentarz: