Kobiety kochają samochody terenowe
Dwa modele Land Rover - Freelander 2 i Discovery 4, zostały nominowane w kategorii crossover / suv / van do tytułu Kobiecy Samochód Roku 2010, który po raz czwarty będzie przyznany w RPA. Wygrane auto, wybrane pod kątem oczekiwań i stylu życia kobiet, zostanie wyłonione przez jury i użytkowniczki.
| Land Rover Discovery 4 |
![]() |
|
fot. Land Rover
|
– Obserwujemy coraz większe zainteresowanie kobiet samochodami terenowymi. Land Rovery słyną z bezpieczeństwa, mają przestronne wnętrza oraz bagażniki zdolne pomieścić nawet największe zakupy czy rozłożony dziecięcy wózek. Dodatkowo zauważamy, że kobiety coraz częściej biorą udział w rajdach i czerpią przyjemność z naprawdę ekstremalnej jazdy – uważa Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover.
Rok 2010 jest także szczególną datą dla marki Land Rover z dwóch powodów – 40-lecia debiutu na rynku pierwszego samochodu Range Rover oraz wprowadzenia nowego modelu Range Rover Evoque. W tym przedsięwzięciu nawiązano współpracę z Victorią Beckham (pisałyśmy o tym tutaj), która została dyrektorem kreatywnym marki i będzie odpowiedzialna za prace nad limitowaną edycją samochodu Range Rover Evoque.
| Land Rover Freelander 2 |
![]() |
|
fot. Land Rover
|
Samochodami Range Rover jeździł James Bond (Daniel Craig) m.in. w „Quantum of Solace” oraz Angelina Jolie w „Tomb Raider”. W gronie właścicieli samochodów tej marki są także: raper Bow Wow, David Beckham, Michael Douglas, Jennifer Aniston, Michael J. Fox, Bruce Willis, Jack Nicholson, Mike Tyson, Eva Longoria.
Zostaw komentarz:
Najnowsze
-
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
Kiedy Mercedes zaprezentował elektryczną wersję G-Klasy, część fanów modelu niemal odruchowo ogłosiła to profanacją. Trudno się dziwić – mówimy przecież o samochodzie, który przez dekady budował swoją legendę na potężnych jednostkach spalinowych, surowym charakterze i terenowych możliwościach. Tymczasem dziś pod kultowym nadwoziem pracują wyłącznie silniki elektryczne. Czy jednak Mercedes G 580 EQ rzeczywiście zatracił swój […] -
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach


Komentarze:
Anonymous - 5 marca 2021
Osobiście jeżdżę krótkim pajero. Mieszkam na nowym osiedlu na obżeżach miasta. Nie wszędzie mamy asfalt także terenówka i kalosze czasem ratują życie