Clarkson prezentuje jak szmuglować imigrantów
Trójka eks-prezenterów Top Gear znów wywołuje kontrowersje. W jednym z ostatnich odcinków The Grand Tour pokazali, jak przewozić przez granicę nielegalnych imigrantów.
Fala krytyki spadła na Clarksona, Hammonda i Maya po premierze czwartego epizodu The Grand Tour. Podczas programu emitowanego na stacji Amazon Prime znani dziennikarze zaprezentowali sposób na nielegalny transport pasażerów.
W rolę nielegalnego imigranta wcielił się Richard Hammond, którego ukryto pod tylnym zderzakiem w Audi TT. Pozostali prezenterzy poprosili widzów, żeby znaleźli popularnego „chomika”, ale mimo usilnych prób, próba się nie powiodła.
Po chwili Jeremy Clarkson odsłonił miejsce, w którym schował się Hammond sugerując, że jest to dużo lepsza metoda niż ukrywanie się na tyle kontenera. Scena przypadła do gustu wielu widzom, ale została równie mocno skrytykowana, także przez polityków.
W nowym show sponsorowanym przez firmę Amazon, trójka znana z kontrowersyjnego poglądu na wiele tematów, może dowolnie realizować swoje pomysły, czego nie można było powiedzieć za czasów BBC.
A co Wy sądzicie o tego typu pomysłach?
Najnowsze
-
Test Ford Mustang Mach-E Rally – rajdowa stylówka czy coś więcej?
Ford Mustang Mach-E Rally to jedna z tych propozycji, które już na pierwszy rzut oka mówią: nie jestem zwykłym elektrycznym SUV-em. W Europie dostępny jest w ograniczonej liczbie egzemplarzy i bazuje na topowej wersji GT, do której dołożono pakiet Rally. I to właśnie ten pakiet jest kluczem do całej historii. Już na starcie Mach-E Rally […] -
Test Mercedes-AMG E 53 Hybrid 4MATIC+. Czy ta hybryda boli?
-
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element
-
Opony to za mało. Te 2 płyny w aucie decydują o bezpieczeństwie zimą. Sprawdź przed wyjazdem!
-
Niebezpieczne „mikołajki” pod maską: na 8 z 10 płynów do spryskiwaczy nie można polegać
Zostaw komentarz: