Na skuterze w Himalaje!
W ramach drugiego sezonu „Himalayan High” producent TVS Scooty Zest 110 stworzył dokumentalny serial o 11 kobietach, które podróżują na skuterach po Himalajach.
Spośród 2000 kobiet, które zgłosiły się do programu z 29 państw, wybrano 11 wyjątkowych osobowości o dużej wytrzymałości i sprawności fizycznej. Bohaterki programu przeszły badania medyczne, przeszkolenie z prowadzenia i obsługi skutera oraz zasad zachowania się na dużych wysokościach.
TVS Scooty Zest 110 to najlepiej sprzedający się skuter w Indiach. Serial dokumentalny, który powstał w Himalajach pokazał silną stronę tych kobiet, jak i tego sprzętu.
Poszczególne odsłony himalajskich przygód możecie znaleźć na kanale:
https://www.youtube.com/user/scootygals/
oraz stronie:
Najnowsze
-
Test Alfa Romeo Junior Elettrica. Włoski charakter nadal tu mieszka
Alfa Romeo Junior miała zadebiutować pod nazwą “Milano”, ale problemy związane z prawami do tej nazwy sprawiły, że producent w ostatniej chwili musiał zmienić plany. Ostatecznie, najmniejszy i najbardziej kompaktowy model w aktualnej gamie włoskiej marki trafił na rynek jako Junior. W testowanej wersji mamy do czynienia z odmianą elektryczną. Podstawowe pytanie z jakim odebrałam […] -
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
Zostaw komentarz: