Rusza Suzuki Motoszkoła
Masz motocykl Suzuki i chcesz podszkolić swoje umięjętności? Teraz rusza kolejna edycja Suzuki Shell Moto Szkoły. Szkolenia odbędą się w kilku rejonach Polski.
![]() |
|
fot. Suzuki
|
Wzorem latu ubiegłych uczestnicy kursu będą mogli doskonalić swoje umiejętności i poprawić technikę jazdy motocyklem pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia odbywają się w 8-10 osobowych grupach, mają charakter jednodniowego szkolenia i odbywają się w soboty lub w niedziele na terenie całego kraju.
Cena kursu wynosi 149 zł. Zapisy na najbliższe szkolenia według kolejności zgłoszeń prowadzą autoryzowani dealerzy Suzuki według poniższego harmonogramu:
25 kwietnia – Free&Fun w Warszawie
1 maja – Inglot i Krawczyk Motocykle w Gdańsku
2 maja – FHU Wilmat w Toruniu
8 maja – Pol-Motors we Wrocławiu
9 maja – Suzi-Moto w Tychach
15 maja – Liberty Motors w Warszawie
16 maja – Jaskłowski w Warszawie
22 maja – Moto46 w Szczecinie
23 maja – Liberty Motors w Poznaniu
29 maja – Rider w Krakowie
30 maja – MM Rider w Łodzi
Więcej informacji na stronie www.suzuki-moto.pl
Najnowsze
-
Test Alpine A110 R Turini – ostatni benzynowy sprint
Przypatrzcie się porządnie i zapamiętajcie ten widok. Alpine A110 R to jedna z ostatnich okazji, by doświadczyć prawdziwej sportowej motoryzacji pachnącej benzyną, a nie kablem do ładowarki. W odmianie R – tej najbardziej radykalnej – Alpine nie udaje, że chce być grzeczne. To auto powstało z myślą o torze, a miasto traktuje raczej jak scenerię […] -
BMW Group Polska w 2025 roku: rekordy sprzedaży i zapowiedź dużych zmian
-
Test Ford Mustang Mach-E Rally – rajdowa stylówka czy coś więcej?
-
Test Mercedes-AMG E 53 Hybrid 4MATIC+. Czy ta hybryda boli?
-
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element

Zostaw komentarz: