Sześciolatek prowadzi motocykl!
Pewien Amerykanin postanowił zaszczepić w swoim dziecku pasję do motoryzacji w dość specyficzny sposób. Wpadł na dość dyskusyjny pomysł, by dziecko prowadziło rozpędzoną maszynę.
Ten film został nagrany jakiś czas temu, ale dopiero kilka dni temu zdobył popularność w sieci. Amerykanin, Jacob Hughes, postanowił zabrać swoje dziecko na przejażdżkę motocyklem.
W pewnym momencie postanowił przekazać stery w ręce sześciolatka. Maszyna, którą się poruszali to Harley Davidson T-Sport. Widać, że dla dzieciaka nie był to pierwszy kontakt z manetką przepustnicy.
Jednak zachowanie ojca w pewnym momencie było bardzo nieodpowiedzialne. Przechylił się do tyłu na tyle mocno, że w razie niebezpieczeństwa nie byłby w stanie przejąć kontroli nad kierownicą.
Co sądzicie na temat takich popisów?
Najnowsze
-
Renault 5 o włos od wygranej! Jak Fiat Panda odniósł zwycięstwo w najważniejszym polskim konkursie Car of the Year?
Mokry Tor Modlin, sześć finałowych modeli i jedna zwycięska tytułowa statuetka. Zdradzamy kulisy decyzji jury, emocje podczas jazd testowych i powody, dla których to właśnie Panda okazała się bezkonkurencyjna. -
Brak miejsca na pieczątki w dowodzie rejestracyjnym. Czy trzeba wymieniać go na nowy?
-
Prosty sposób na szybsze rozgrzanie kabiny samochodu. Trzeba wcisnąć jeden przycisk
-
Za co można dostać mandat na 30 tys. zł? Najwyższe kary, jakie można dostać w Polsce
-
Uważaj na znak D-13 – to podpucha, na którą łapie się wielu kierowców.
Zostaw komentarz: