ZgazuTanoga – świetny film o bezpieczeństwie
W ostatnich latach na palcach jednej ręki możemy policzyć udane, a do tego świetnie zrealizowane kampanie społeczne. Tym razem mamy do czynienia z prawdziwym hitem, który stworzyła Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Twórcy klipy „ZgazuTanoga” stworzyli bardzo ciekawą kreację, w której główną rolę odgrywa chiński mistrz szkolący młodego kierowcę. Oczywiście jest w tym analogia do kultowego filmu „Karateg Kid”, ale film w prosty sposób przemawia do wyobraźni.
Tym większy szacunek, że po raz kolejny nie musimy oglądać „gadających głów” w postaci policjantów lub celebrytów, którzy przekonują do przestrzegania przepisów.
Zresztą, zobaczcie sami.
Najnowsze
-
Test Alpine A110 R Turini – ostatni benzynowy sprint
Przypatrzcie się porządnie i zapamiętajcie ten widok. Alpine A110 R to jedna z ostatnich okazji, by doświadczyć prawdziwej sportowej motoryzacji pachnącej benzyną, a nie kablem do ładowarki. W odmianie R – tej najbardziej radykalnej – Alpine nie udaje, że chce być grzeczne. To auto powstało z myślą o torze, a miasto traktuje raczej jak scenerię […] -
BMW Group Polska w 2025 roku: rekordy sprzedaży i zapowiedź dużych zmian
-
Test Ford Mustang Mach-E Rally – rajdowa stylówka czy coś więcej?
-
Test Mercedes-AMG E 53 Hybrid 4MATIC+. Czy ta hybryda boli?
-
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element
Zostaw komentarz: