Toyota Prius niczym kamper
Japończycy to mistrzowie w wymyślaniu zupełnie odjechanych gadżetów. Tym razem prezentują Toyotę Prius z zabudową, która zamienia ekologiczny samochód w kamper.
Jedna z japońskich firm zajmujących się produkcją zabudów do samochodów, opracowała rozwiązanie o nazwie Relax Cabin, którą bez problemu można zamontować w seryjnym Priusie, by zamienić go na bardziej funkcjonalny samochód.
Specjalna dobudówka przewiduje miejsce do spania dla czterech pasażerów. Na wyposażeniu standardowym znajduje się także mikrofalówka i lodówka. Całość może być zasilana z baterii samochodowej lub przez zewnętrzne źródło energii.
Długość samochodu po zainstalowaniu dobudówki powiększa się o 50 centymetrów, a wysokość samochodu w najwyższym punkcie wynosi 2 metry.
Klienci zainteresowani takim rozszerzeniem mogą podstawić do firmy Car Taka swojego Priusa i dopłacić jakieś 60 tys. zł.
Najnowsze
-
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
Kiedy Mercedes zaprezentował elektryczną wersję G-Klasy, część fanów modelu niemal odruchowo ogłosiła to profanacją. Trudno się dziwić – mówimy przecież o samochodzie, który przez dekady budował swoją legendę na potężnych jednostkach spalinowych, surowym charakterze i terenowych możliwościach. Tymczasem dziś pod kultowym nadwoziem pracują wyłącznie silniki elektryczne. Czy jednak Mercedes G 580 EQ rzeczywiście zatracił swój […] -
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach
Zostaw komentarz: