Niecierpliwy pies czeka w samochodzie

Niecierpliwy pies czeka w samochodzie
Pewien mieszkaniec Pensylwanii przekonał się, że nie warto zostawiać na długo psów w samochodzie, ponieważ mogą szybko stracić cierpliwość i zrobić show na parkingu.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć cztery psy zamknięte w samochodzie. Przechodząca obok kobieta postanowiła zrobić zdjęcie, ale w tym czasie jeden z czworonogów stracił cierpliwość i postanowił przywołać do porządku swojego właściciela. 

Cała sytuacja wygląda zabawnie, ale powinniśmy pamiętać o tym, że latem nie wolno zostawiać zwierząt w kabinie samochodu. Szczególnie, gdy jest lato, a temperatury są wysokie. Na szczęście w tym przypadku właściciel pozostał uchylone tylne szyby, dla bezpieczeństwa zwierzaków warto przynajmniej uruchomić klimatyzację.

 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.