Karolina Chojnacka

Nissan zapowiada nowy elektryczny model. Czego możemy się spodziewać?

Nie umilkły jeszcze echa premiery nowego Nissana Z, a japoński producent już zapowiada debiut kolejnego modelu. Czego możemy się spodziewać po Nissanie tym razem?

Nissan odkrywa kolejne karty dotyczące jego elektrycznej przyszłości. W opublikowanym na Twitterze zwiastunie japoński producent zapowiada nowy, elektryczny lekki pojazd użytkowy, którego premiera najprawdopodobniej odbędzie się w Światowy Dzień Pojazdów Elektrycznych, czyli 9 września 2021 roku.

Zobaczcie elektryzującą animację, która zapowiada elektryczny lekki pojazd użytkowy Nissana!

Nissan zapowiada nowy elektryczny samochód. Czego możemy się spodziewać?

Po bliższym zapoznaniu się z elektryzującym zwiastunem, spodziewamy się, że Nissan zaprezentuje światu nową wersję elektrycznego vana e-NV200, który został wprowadzony na rynek w 2014 roku. To w końcu najwyższy czas, by Nissan zmodernizował swoją elektryczną furgonetkę.

Aktualnie jeżdżące po drogach modele e-NV200 korzystają z akumulatora litowo-jonowego 40 kWh. Na jednym ładowaniu van może przejechać do 310 kilometrów.

Czy nasze przypuszczenia są trafne i nowy elektryczny lekki samochód dostawczy będzie przeprojektowanym e-NV200, czy też okaże się zupełnie nowym pojazdem? Tego dowiemy się już wkrótce.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze