Paula Lazarek

Lekka torebka w chwili zderzenia samochodu może ważyć nawet 16 kilogramów!

Skoda przygotowała specjalny projekt, którego zadaniem jest zwrócenie uwagi na konieczność zabezpieczania przedmiotów podczas jazdy. Aby zadbać o bezpieczeństwo osób podróżujących samochodem, marka wraz z projektantką modową Hollie Warsaw stworzyła niezwykłą torebkę.

Jej premiera okazała się bardzo nietypowym wydarzeniem modowym, którego uczestnicy przekonali się, że nawet najbardziej niepozorne przedmioty zyskują podczas zderzenia ogromną wagę i mogą stanowić poważne zagrożenie. Jednym z gości premiery była Barbara Kurdej-Szatan.

Każdy z gości, który próbował obejrzeć premierowy model torebki mógł osobiście przekonać się, ile naprawdę ważyłaby ona podczas zderzenia samochodu z pozornie niewielką prędkością 50 km/h.

Model, który normalnie waży kilkaset gram, był wyjątkowo ciężki: ważył aż 16 kilogramów! To nie było jedyne zaskoczenie, jakie czekało na gości: w momencie podniesienia torby na lustrze wyświetlił się komunikat, który wyjaśnił skąd tak wielka waga przedmiotu i jak ważne jest zabezpieczanie drobiazgów podczas podróży.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze