Klaudia Podkalicka i Małgorzata Żyła dla WOŚP – galeria
Gdzie dwie kobiety - zawodniczki rajdów terenowych - się spotkają, efekty są genialne! W Rajdowej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Dobczycach wzięła udział Klaudia Podkalicka. Imprezę organizowała Pani Małgorzata Żyła z RMF Maxxx Rally Team przy współpracy z Automobilklubem Galicyjskim.
| Klaudia Podkalicka podczas WOŚP w Dobczycach. |
![]() |
| fot. Klaudia Podkalicka Team |
Wydarzenie odbyło się 8 stycznia 2012 w Dobczycach. Inicjatorem tego eventu była Pani Małgorzata Żyła z RMF MAXXX Rally Team.
Zapytałyśmy Klaudię, dlaczego wzięła udział w tym wydarzeniu?
– Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy łączy i mobilizuje nas wszystkich do działania. Z wielką przyjemnością przyjęłam zaproszenie do udziału w tak wyjątkowym wydarzeniu. Grać dla orkiestry Jurka Owsiaka to dla mnie wielki zaszczyt. Moim zadaniem było wożenie uczestników, którzy wylicytowali przejazd ze mną na specjalnie przygotowanym oesie off-roadowym. Bardzo Wam wszystkim dziękuję! – mówi Klaudia Podkalicka, zawodniczka rajdów terenowych i kierowca wyścigowy.
Podczas Rajdowej WOŚP w Dobczycach udało się zebrać 22.743,09 złotych. Aukcje Automobilklubu Galicyjskiego trwają nadal, wystarczy wejść tu.
Czym można było się przejechać z Tobą za kierownicą?
– Przy wsparciu Malinowego Zdroju i Grupy Noidss przyjechaliśmy z moim Mitsubishi Pajero, którym startuję w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych. Byłam pod ogromnym wrażeniem ilości kibiców i uczestników tego eventu. Wielkie SIEMA dla całej Orkiestry!
![]() |
| fot. Klaudia Podkalicka Team |
Najnowsze
-
Test Alfa Romeo Junior Elettrica. Włoski charakter nadal tu mieszka
Alfa Romeo Junior miała zadebiutować pod nazwą “Milano”, ale problemy związane z prawami do tej nazwy sprawiły, że producent w ostatniej chwili musiał zmienić plany. Ostatecznie, najmniejszy i najbardziej kompaktowy model w aktualnej gamie włoskiej marki trafił na rynek jako Junior. W testowanej wersji mamy do czynienia z odmianą elektryczną. Podstawowe pytanie z jakim odebrałam […] -
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?


Zostaw komentarz: