Audi powiększa rodzinę o model Q2
Wygląda na to, że już za kilka tygodni w Genewie zobaczymy nowego SUV-a od Audi. Koncern z Ingolstadt zaprezentował zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości, że rodzina aut sportowo-rekreacyjnych powiększy się.
Na początku marca podczas targów w Genewie Audi pokaże nowy model. Najprawdopodobniej będzie to Q2. Kilka godzin temu na profilu facebookowym marki pojawiło się zdjęcie z parkingu, gdzie stoją modele Q3, Q5 oraz Q7. Obok nich znajduje się wolne miejsce dla nowego modelu, który nadejdzie niebawem.
Brakujący model znajduje się po lewej stronie, co wskazuje, że do gamy dołączy najmniejszy model, o którym była już mowa od jakiegoś czasu. Audi postarało się nawet o zarejestrowanie nazwy Q2, która dotychczas pojawiała się przy okazji modeli Alfa Romeo.
Według potwierdzonych informacji, pierwsze egzemplarze Audi Q2 trafią do klientów już w połowie tego roku. Najmniejszy SUV powstanie na płycie podłogowej MQB i będzie oferowany z napędem na przód lub wszystkie koła. Pod maską pojawi się szeroka paleta jednostek benzynowych i Diesla. Niewykluczone, że Audi wprowadzi także sportową wersję SQ2.
Ceny Audi Q2 powinny startować w okolicach 110 tys. zł.
Najnowsze
-
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element
Gdy słupek rtęci spada poniżej -10°C, twój diesel może przestać być samochodem, a stać się drogą bryłą lodu. Okazuje się, że za 9 na 10 porannych koszmarów odpowiada ten sam, lekceważony przez kierowców element. -
Opony to za mało. Te 2 płyny w aucie decydują o bezpieczeństwie zimą. Sprawdź przed wyjazdem!
-
Niebezpieczne „mikołajki” pod maską: na 8 z 10 płynów do spryskiwaczy nie można polegać
-
Świąteczny prezent od Forda: hybrydowy van, który ratuje zwierzęta. Zobacz, jak działa „112 dla zwierząt
-
Renault 5 o włos od wygranej! Jak Fiat Panda odniósł zwycięstwo w najważniejszym polskim konkursie Car of the Year?
Zostaw komentarz: