Ferrari Nicolasa Cage`a na sprzedaż
To może być nie lada gratka nie tylko dla fanów supersamochodów, ale także maniaków kina akcji. Samochód, który należał do aktora znanego choćby z filmu "60 sekund", trafił na sprzedaż.
Model, który został wystawiony na sprzedaż należał jakiś czas temu do aktora. Wzmianka o tym, że Nicolas Cage był jego właścicielem znajduje się w karcie pojazdu, ale nie ma tam informacji jak długo Amerykanin posiadał włoską maszynę.
Tak, czy inaczej samochód poszukuje nowego właściciela. Ferrari 599 GTB w kolorze Rosso Corsa ma czarne wnętrze, a jego przebieg to 17187 mil, czyli jakieś 27660 kilometrów przebiegu. Jak na samochód wyprodukowany w 2007 roku nie jest to duży kilometraż. Auto jest wyposażone w sześciobiegową skrzynię manualną, co czyni z niego prawdziwy rarytas na rynku wtórnym.
Protoplasta modelu G12 Berlinetta ma pod maską silnik V12 o pojemności sześciu litrów. Jednostka rozwija moc 620 KM oraz 608 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Ferrari napędzane na tył rozpędza się do setki w nieco ponad 3 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 330 km/h.
Cena, za jaką wystawiono ten egzemplarz na eBayu to 599120 dolarów.
Zostaw komentarz:
Najnowsze
-
Test Alpine A110 R Turini – ostatni benzynowy sprint
Przypatrzcie się porządnie i zapamiętajcie ten widok. Alpine A110 R to jedna z ostatnich okazji, by doświadczyć prawdziwej sportowej motoryzacji pachnącej benzyną, a nie kablem do ładowarki. W odmianie R – tej najbardziej radykalnej – Alpine nie udaje, że chce być grzeczne. To auto powstało z myślą o torze, a miasto traktuje raczej jak scenerię […] -
BMW Group Polska w 2025 roku: rekordy sprzedaży i zapowiedź dużych zmian
-
Test Ford Mustang Mach-E Rally – rajdowa stylówka czy coś więcej?
-
Test Mercedes-AMG E 53 Hybrid 4MATIC+. Czy ta hybryda boli?
-
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element
Komentarze:
Anonymous - 5 marca 2021
Dodaj komentarz
Anonymous - 5 marca 2021
Dodaj komentarz