Karting

Kartingowy slalom dla dziewczyn Girls On Track - pierwsze eliminacje w Tychach za nami!

Wystarczyło przyjść 26 lub 27 maja do Gemini Park w Tychach, żeby spróbować swoich sił w slalomie kartingowym i poczuć sportowe emocje.
Idalia Czarnocka w wyścigach kartingowych na torze Poznań

Automobilklub Wielkopolski był gospodarzem minionych zawodów serii ROK CUP POLAND. Do stolicy Wielkopolski przybyło blisko 100 kierowców biorących udział w zmaganiach 3 i 4 rundy. Na kartingowej nitce toru Poznań zjawili się również doskonale znani w świecie motorsportu Kajetan Kajetanowicz, Maciej Steinhof, Tomasz Gryc i Ariel Piotrowski oraz Idalia Czarnocka.
Kartingowy Stadion Narodowy

Idalia Czarnocka szybsza od kartingowców ROK Cup Poland

Aż 74 zawodników wystartowało w V i VI rundzie ROK Cup Poland, które odbyły się na kartodromie w Bydgoszczy. W kategorii Senior ROK dwa wyścigi wygrała Idalia Czarnocka, która okazała się szybsza od swoich kolegów kartingowców.

Beitske Visser: nadzieja na kobietę - kierowcę w F1

Catharina Felser: od toru do mikrofonu

Marysia Górska, młodziutka motomaniaczka

Marysia Górska ma dopiero 13 lat i już z powodzeniem startuje gokartami, terenówkami, a nawet rajdówkami – chociaż na początku nie było łatwo przekonać ją do motoryzacji. Młoda zawodniczka opowiedziała nam o swojej pasji, a jej tato o sposobach na jej zaszczepienie i rozwinięcie.

Relacja z II rundy Motocaina Cup 2013

Na II eliminację Kartingowego Pucharu Kobiet zgłosiły się 33 zawodniczki. Panie z klasy Amator wykazały się ogromną determinacją do wygrywania, nawiązując wyrównaną walkę z dotychczasowymi uczestniczkami Motocaina Cup 2013.

Filmy z I eliminacji Motocaina Cup 2013

II runda Motocaina Cup 2013 już 17 marca!

Relacja z I rundy Motocaina Cup 2013 - galeria zdjęć

Czym byłaby zdrowa rywalizacja bez ogromnej porcji adrenaliny i niepewności o miejsce na podium do samego końca? Relacjonujemy I rundę Kartingowego Pucharu Kobiet - Motocaina Cup 2013.

Babskie Ściganie we Wrocławiu - rozmowa z Justyną Mazurek

Motoryzacyjnej pasji nie zatrzymuje dla siebie - dzieli się nią z innymi kobietami. Bo Justyna ma głowę pełną pomysłów i nie boi się wprowadzać ich w życie. Zawody kartingowe dla kobiet, charytatywna zbiórka i serwis samochodowy przyjazny kobietom – to pierwsze udane inicjatywy, w których bierze udział.

Motocaina Cup - III edycja rusza 23 lutego!

Rozmowa z Małgosią Rdest - o kartingu i wyścigach

Gosia Rdest finiszuje na dziesiątym miejscu

Gosia Rdest, jedyna kobieta w Formula BMW Talent Cup Grand Final, zajęła 10. miejsce w finale programu na Motorsport Arena Oschersleben. Zwycięzcą został Marvin Dienst, 15-latek z Worms. Drugi w klasyfikacji, Estończyk Tristan Viidas, również uzbierał 42 punkty. O punkt za Dienstem i Viidasem finiszował Stefan Mihnea z Rumunii.

Gosia Rdest na torze Lausitz. Finał coraz bliżej

Gosia Rdest na Hungaroring

Gosia Rdest na torze Silverstone!

Gosia Rdest wraz z resztą uczestników Formuła BMW Talent Cup 2012 gościła w Anglii na legendarnym torze F1 – Silverstone. Odbyły się tam szkolenia teoretyczne oraz praktyczne mające na celu przygotowanie młodych kierowców do jazdy po Hungaroringu.

Relacja z Motocaina Cup by Philips

Emocje podczas Motocaina Cup by Philips - galeria

Wyniki poszczególnych finałów Motocaina Cup by Philips

Publikujemy wyniki wyścigów finałowych A, B i C - warto podkreślić, że nie tylko zawodniczki, które stanęły na podium zostały zagrodzone, ale również te, które zajęły 4 i 5. miejsca w swoich wyścigach.