Piaskowe animacje z motoryzacją w tle (video)

Piaskowe animacje z motoryzacją w tle (video)
Kseniya Simonova ma niesamowity talent - z ziarenek piasku potrafi stworzyć obrazy i całe historie.

Kseniya Simonova to artystka z Ukrainy, która światową karierę rozpoczęła po wygranej w ojczystej edycji "Mam talent", gdzie zaprezentowała genialne animacje z piasku.

Otrzymała później wiele propozycji występów i tworzenia filmów reklamowych dla dużych międzynarodowych firm min. dla Ferrari, Lincolna, Vokswagena, a Forbes zakwalifikował ją do pierwszej dziesiątki osób o najciekawszym zawodzie na świecie.

Animacja dla Ferrari:

Występ na premierze VW Touareg 2010 w München (od 3:25)

Dzięki zdobytej sławie i oddziaływaniu na odbiorców, Kseniya postanowiła wykorzystać swój talent do głębszego przekazu. Stworzyła charytatywną fundację dla dzieci chorych na raka, a swoje animacje poświęca także tematom wojny, zanieczyszczenia środowiska i aborcji.

Więcej nagrań z jej animacji znajdziecie na oficjalnej stronie artystki: http://simonova.tv/en/gallery

 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.