Site icon Motocaina

Oto kara dla „mistrza” parkowania

a:2:{s:6:"old_id";s:5:"13472";s:14:"article_old_id";s:0:"";}

Pod Walmartem w amerykańskim mieście Portland jeden z klientów opracował idealny plan zemsty na właścicielu Nissana Juke, który zajmował „podwójne” miejsce. 

Ten niewielkich rozmiarów crossover mierzący 4,13 m długości i 1,76 m szerokości jest idealnym samochodem do jazdy w warunkach miejskich. Bez większych problemów zmieści się w ciasne miejsca przeznaczone dla kompaktów. 

Tymczasem właściciel egzemplarza uwiecznionego na zdjęciu z niewiadomych powodów postanowił zablokować miejsca przeznaczone dla dwóch samochodów. Dlatego ktoś postanowił go ukarać. 

Ustawienie wózków sklepowych wokół Nissana musiało zająć trochę czasu, ale przekaz dla kierowcy jest bardzo wymowny – nie parkuj jak baran. Z całym szacunkiem dla tych sympatycznych zwierzaków.

Exit mobile version