KONKURS: Odpowiedz na pytanie i wygraj książkę: "Świat wg Clarksona. Tak jak mówiłem…"!

KONKURS: Odpowiedz na pytanie i wygraj książkę: "Świat wg Clarksona. Tak jak mówiłem…"!

08 czerwca 2020
23
Mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać ciekawą książkę "Świat wg Clarksona. Tak jak mówiłem…". To fascynująca opowieść pełna dobrego humoru, która pęka w szwach od liczby opisywanych absurdów i zawiera niezdrową dawkę zdrowego rozsądku. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie!

Aby wygrać książkę "Świat wg Clarksona. Tak jak mówiłem…" wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać tę nagrodę książkową?". Liczymy na waszą szczerość, kreatywność i pomysłowość! Prosimy o odpowiedzi w komentarzach, korzystając z naszego systemu komentowania pod tym artykułem konkursowym.

Konkurs organizowany jest od dnia 4 czerwca 2020 r. od godz. 13:30 do dnia 11 czerwca 2020 r. do godz. 23:59 poprzez stronę internetową o adresie www.motocaina.pl. Ogłoszenie wyników: 12 czerwca 2020 r.  Nagrodzimy w naszym szybkim rozdaniu 2 osoby!

Regulamin konkursu dostępny poniżej w pliku PDF. 

W swojej najnowszej książce "Tak jak mówiłem…" Jeremy zgłębia mechanizmy rządzące naszym życiem w skali lokalnej i globalnej, i odkrywa, jak je ulepszyć, by codzienność stała się przynajmniej znośna. To pomysły genialne w swojej prostocie!

Oprócz tego z najnowszego Świata według Clarksona dowiemy się między innymi: jak z wieszaka na ubranie zrobić wykrywacz, dlaczego największe szanse na przeżycie apokalipsy mają najmniej męscy z mężczyzn. w jakiej branży najłatwiej zbić kapitał na oszustwie, co Niemcom najbardziej przeszkadza w Anglikach, jak powinna wyglądać nowa flaga Wielkiej Brytanii.

"Świat według Clarksona: Tak jak mówiłem…" skrzy się humorem, pęka w szwach od liczby opisywanych absurdów i zawiera niezdrową dawkę zdrowego rozsądku. Jeremy mówi, jak jest i jak chce, żeby było. W swoim niepowtarzalnym rozbrajającym stylu.

Komentarze

Anna Maria Litwin Ruda
04 czerwca 2020 13:46
Chciałabym wygrać książkę Clarksona, bo cenię sobie jego niewybredny żart i cięty język. To ciekawa pozycja z tej serii i nie miałam okazji przeczytać! Myślę, że Clarkson jest niesamowitą postacią i przeczytam książkę w jeden wieczór!
Kasia94
04 czerwca 2020 13:51
Clarkson we własnej osobie :) Uwielbiam stare Top Gear i całą "świętą trójcę" z show. Nie znam się w ogóle na samochodach (chyba, że na ich kolorach) i ich parametrach, a jednak przeczytałam prawie wszystkie książki Clarksona i obejrzałam każdy odcinek jaki wyemitowało BBC. Po prostu coś w nich jest- sarkastyczny i cięty język jakiego używa on w swoich felietonach rozbrzmiewa w mojej głowie nawet teraz gdy o tym piszę :)) Bardzo chciałabym otrzymać tę książkę!
Tomaszek
04 czerwca 2020 14:10
Jeremy znany jest wszystkim miłośnikom motoryzacji, choćby z programu „Top Gear”. Ja nie jestem fanem samochodów, ale z przyjemnością oglądam programy, realizowane przez pasjonatów, bo wtedy nawet nieciekawa na pozór dziedzina staje się interesująca. Może teraz dzięki wam przyjdzie czas aby poznać jego książki? :)))))))))
Dorota M.
05 czerwca 2020 10:17
Pozwólcie mi wygrać książkę Jeremy'iego abym mogła sprezentować mężowi prezentera jego ulubionego.
"Gear Top" to jest wykop, już od dwutysięcznego drugiego podziwiał tego gościa siwego.
Później testując wszystkie pojazdy, dzięki niemu mogliśmy nawet podziwiać gwiazdy. Dotarł nawet na biegun północny - ten facet jest przecież wszechmocny!
Wraz z mężem go podziwiamy oraz jego "Świat..." chętnie poczytamy !
Nati67
05 czerwca 2020 13:25
Chciałabym wygrać książkę Clarksona bo jestem jego fanką, oglądnęłam każdy odcinek starego Top Gear i teraz Grand Tour i znając to jaka Clarkson jest osobą bardzo chciałabym przeczytać tą książkę. Musi być ona bardzo ciekawa, zabawna i napewno będzie przeczytana nie raz :)
AnnaT
05 czerwca 2020 14:43
Mąż 16 czerwca ma urodziny. Jest fanem Top Gear i ma kilka książek Clarksona - tej jeszcze nie. W drugiej połowie czerwca wybieramy się na wakacje w góry - 8 godzin jazdy pociągiem... Żeby się nie zanudził i miał fajne urodziny poproszę o tę książeczkę.
Lucjan
05 czerwca 2020 16:40
Jestem najzwyczajniej w świecie ciekaw, co autor ma do powiedzenia! Z opisu książki wnioskuję, że Jeremy Clarkson potrafi czymś zaskoczyć. Czy jednak zgodzę się we wszystkim, co odkrył, zauważył lub przemyślał? Czy "znajdę z nim wspólny język"? To w końcu celebryta. Dobra książka jest nieodłącznym elementem moich wakacyjnych wyjazdów. Potrzebuję coś na czas podróży pociągiem do Międzyzdrojów 4 lipca. Bilet już kupiony! A co będzie z książką? Po przeczytaniu oddam ją innym wczasowiczom. Lubię zaskakiwać!
Gabi
05 czerwca 2020 16:42
Mój brat uwielbia Clarksona. Wiec gdybym wygrała niewątpliwie sprezentowała bym mu te książkę jako spóźniony prezent na dzień dziecka. Brat ma juz 22 lata, ale jak to mówią "najtrudniejsze jest pierwszych czterdzieści lat dzieciństwa ". :-)
KawaInka
05 czerwca 2020 16:47
Przeczytałam, że każdy CEO powinien przeczytać przynajmniej 52 książki w roku. CEO nie jestem, ale idea wydaje mi się ciekawa. Każda kolejna, dobra książka w kolekcji, mile widziana:)
05 czerwca 2020 19:07
Był „Świat wg Bundych”, jest „Świat wg Kiepskich”, a w przyszłości, niech będzie „Świat wg Clarksona”, bo Jeremy, to inteligentny i błyskotliwy facet, który swoją charyzmą, wniósł wiele w świat motoryzacyjny. Jeżeli zawartość książki, ma sznyt znany z „Top Gear”, to podróż przez ponad 400 stron, stanie się nie tylko ciekawym, inteligentnym i odkrywczym spędzeniem czasu, ale też nauką, która zaowocuje w przyszłości, lepszym poznaniem siebie, jak też rozwojem własnej pasji.
Homer wiele wieków temu stwierdził: „Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo”. Tak więc propozycja przesłana, a wola Redakcji, będzie zapewne powszechnie znana. Reasumując – wygrana książka, stanie się dla mnie prezentem, dzięki któremu będę lepszy,
a przynajmniej nie gorszy [a urodziny w najbliższym czasie, to tylko mały szczegół :-) ]!
Aleksandra C
05 czerwca 2020 19:14
Chciałabym wygrać książkę "Świat wg Clarksona. Tak jak mówiłem…" dla mojego brata. Jest on ogromnym fanem motoryzacji i jego jedynymi książkami są te o motoryzacji. Od najmłodszych lat wiernie ogląda programy Clarksona, Top Gear zna na pamięć, pracuje w salonie samochodowym a zna się na nich jak nikt. Osobiście bardzo lubię Clarksona i chętnie podkradnę i tą pozycję mojemu bratu :)
Tomek.n
05 czerwca 2020 19:54
Chciałbym wygrać książkę Clarksona, bo bardzo Go cenię. Fajnie byłoby przez chwilę popatrzeć na świat jego oczami. Zobaczyć jak taka postać patrzy na różne sytuacje, historie. Chciałbym przeczytać tę książkę, żeby dowiedzieć się czegoś nowego, żeby się czegoś nauczyć, a jak się uczyć to tylko od najlepszych. Wygrana byłaby świetnym prezentem na wakacyjne wieczory.
Gabriela
05 czerwca 2020 20:05
Kochamy czytać książki z humorem potem razem się śmiać z śmiesznych momentów.
Monika S
05 czerwca 2020 23:31
Jak on mnie kiedyś irytował! A właściwie szczerze mówiąc nie on, ale to, że syn i mąż kompletnie mnie ignorowali gdy zaczynał się TOP GEAR. Jakoś durno się uprzedziłam, że program samochodowy to nie dla kobiet. Z czasem jednak zerkając najpierw jednym okiem, a potem siadając przed telewizorem z chłopakami polubiłam i program i prowadzących i bardzo Clarksona (kupiłam jego książki chłopakom z własnej inicjatywy!). To nie były tylko suche dane techniczne o samochodach; było tu mnóstwo emocji! I sam Clarkson jest pełen kontrowersji i mówi się, że dzieli się opinią na temat wszystkiego na świecie... hm; zarozumialec? a jednak ma wielkie grono fanów, bo robi to z poczuciem humoru, bez tabu i w inteligentny sposób. Gdy już raz sięgnęłam po jego książkę to ciekawa byłam następnej. Zabiera się za sprawy niby oczywiste a wychodzą niesamowite ciekawostki z tego, rozpracowuje zagadkowe sprawy i to napędza naszą ciekawość i myślenie. Syn z satysfakcją mi teraz wypomina moje uprzedzenia. Mam nadzieję, że wygram i sprezentuję mu tę książkę (niech namacalnie się przekona,że matka się rozwija :) ; i sama bardziej niż chętnie przeczytam.
Karol Kawa
06 czerwca 2020 22:16
Jedyne co wiem o autorze, to że zajmuje się show i furami. Ja nie znam się ani na jednym, ani drugim. Od auta wymagam, żeby nie zawiodło mnie w drodze, a od rozrywki, by nie była kabaretowo-podobna. Skoro autor jest dowcipny i rzeczowy, to jako mol książkowy, jestem dla niego w sam raz. Jego wielbiciele pewnie mają nade mną przewagę kilku okrążeń, ale ja jestem w stanie dostrzec uroki jazdy powoli.
Beata M
07 czerwca 2020 00:40
bo gdy morze szumi
gdy słońce przypieka
wtedy dobra książka
czeka na człowieka

Clarkson cie rozśmieszy
fale ukołyszą
bo książka z humorem
duszy krzyk usłyszą
Rafał
07 czerwca 2020 04:18
Przez sytuację związaną z koronawirusem przeczytałem wszystkie książki, które mam w domu. Tej nie znam i chętnie ją odkryję, a może to się udać szybciej niż myślę z Waszą pomocą.
Gosia
07 czerwca 2020 15:49
Ja powinnam dostać książkę, bo uwielbiam dobry, cięty humor i sarkastyczne żarty :)
Agnieszka Ch.
09 czerwca 2020 21:43
Nie miałam okazji oglądać ani słuchać Pana Clarksona. Wydaje się być człowiekiem, który ma dużo ważnego do powiedzenia/napisania, dlatego chciałabym mieć możliwość przeczytania jego książki. Lubię zdobywać wiedzę z dziedzin, o których nie mam pojęcia- wierzę, że dzięki tej pozycji książkowej dowiem się czegoś nowego, rozwijającego oraz być może stanę się jego fanką. Po za tym, jeżeli uda mi ją zdobyć, to będzie dobra okazja do zareklamowania waszej strony. Z racji tego, że lubimy ze znajomymi brać udział w konkursach, dlatego po wygranej polecę waszą stronę. Wygrana w konkursie zachęci mnie do ponownego odwiedzenia motocaina.pl i szukania kolejnych wyzwań.
10 czerwca 2020 23:04
Zgadzam się ze słowami piosenki W. Młynarskiego:
"Jeśli za mało książek znasz -
- to Ci wychodzi na twarz. "
Patka
11 czerwca 2020 21:22
Dlaczego to ja powinnam otrzymać tę książkę? Bo w końcu bym się dowiedziała o co chodzi temu mojemu chłopakowi, który obejrzał wszystkie odcinki "Top Gear" starej ekipy i "The Grand Tour" - wielki fan motoryzacji z niego. Za to nie przeczytał jeszcze żadnej książki w tym roku więc sprytnie podzieliłabym się z nim tą książką, żeby już nie zaniżał danych "ile książek czyta statystyczny Polak?". Poza tym Clarkson ponoć pokazuję w książce jak powinien wyglądać świat idealny, chętnie też go poznam, a że lubię humor, cięte pióro to ta pozycja przypadnie mi do gustu.
Grzesiek
11 czerwca 2020 23:57
Uwielbiam czytać książki, zwłaszcza takie, które zawierają w sobie cząstkę autora. Clarkson towarzyszył mi od najmłodszych lat, kiedy tata pokazywał mi i tłumaczył, jak wygląda cała mechanika samochodowa, uczył marek i brał na kolana żebym mógł pokręcić kierownicą. Z uśmiechem na twarzy wspominam oglądanie Top Gear, chociaż za wiele z tego nie rozumiałem, to wiem jak wiele dla ojca znaczyło to wspólne spędzenie czasu. Chciałabym wygrać książkę z wielu względów. Sentyment, szacunek, uwielbienie autora są tymi najważniejszymi.
Lija Sobala
29 czerwca 2020 22:33
Z niczego się tak szczerze nie śmiałam, jak z tekstów Clarksona. Cudownie byłoby spojrzeć na świat jego okiem, żeby zapomnieć o tej naszej szarej rzeczywistości, oderwać się od niej, udając się do krainy nieprzeciętnego poczucia humoru, a jestem przekonana, że skoro śmiech wydłuża życie, to moje znacząco dzięki tej książce się wydłuży ;)