ŠKODA Octavia w sprzedaży od 59 500 złotych

Ceny trzeciej generacji ŠKODY Octavia zaczynają się już od 59 500 złotych.

Nowy model zadebiutuje na polskim rynku w marcu 2013 roku i będzie oferowany w trzech wersjach: Active, Ambition i Elegance. Nowa Octavia Active z silnikiem 1.2 TSI o mocy 85 KM to wydatek 59 500 złotych. Już w podstawowej wersji klient otrzymuje w wyposażeniu standardowym m.in. klimatyzację Climatic i radio Blues z czterema głośnikami. ŠKODA Octavia z podstawowym silnikiem w bogatszej wersji Ambition kosztuje 65 000 złotych. Wyróżniają ją dodatkowo m.in. podłokietnik z przodu Jumbo Box, skórzana i wielofunkcyjna kierownica z obsługą radia, wyświetlacz MAXI-Dot, czujniki parkowania z tyłu oraz światła przeciwmgielne.

fot. Skoda

Ceny najbogatszej wersji Elegance z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM rozpoczynają się od 73 350 złotych. Decydując się na ten wariant klient otrzyma również m.in. czujniki parkowania z przodu i z tyłu, radio Bolero z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 5,8 cala (z CD/MP3 i wejściem USB), elektrycznie składane i podgrzewane lusterka zewnętrzne czy 2-strefową klimatyzację Climatronic z czujnikiem jakości powietrza AQS. Najtańszy diesel 1.6 TDI (105 KM) kosztuje 74 550 złotych w wersji Active, 80 050 złotych w Ambition i 84 050 złotych w Elegance.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.