Wyścigi

Gosia Rdest na Nurburgring

Przed nami druga runda Audi Sport TT Cup. Tym razem zawodnicy zmierzą się na torze Nurburgring. Gosia Rdest, jedyna reprezentantka Polski, plasuje się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej.
Classicauto Cup zaprasza do Ułęża!

Gosia Rdest znowu na podium!

Fantastyczny weekend Gosi Rdest! W pierwszej rundzie Audi Sport TT Cup Polka dwa razy stanęła na drugim stopniu podium. To najlepszy wynik Gosi do tej pory.
Wesprzyj starty Gosi Rdest!

Przejażdżka na prawym fotelu, wspólny trening, a nawet wyjazd na weekend wyścigowy DTM - wszystko to Gosia Rdest ma dla fanów motorsportu. Trwa akcja, w której możecie pomóc najszybszej Polce na torach wyścigowych wystartować w Audi Sport TT Cup.
Czy rallycross dorówna popularnością F1?

Robert Kubica wystartuje w WEC!

W końcu wyjaśniła się przyszłość Roberta Kubicy. Były kierowca Formuły 1 wraca na tor, a w tym roku zaliczy pełny program mistrzostw świata wyścigów długodystansowych WEC - w tym legendarny Le Mans. Kubica trafił do zespołu ByKolles i będzie prowadził samochód klasy LMP1.
Magda Wilk: plany na sezon 2017

Time Attack - rywalizacja na Autodromie Słomczyn

Automobilklub Rzemieślnik zaprasza 21 stycznia na nową imprezę typu rallysprint dla kierowców amatorów o nazwie Time Attack.
Gosia Rdest na podium w Dubaju

Gosia Rdest wspiera WOŚP

Gosia Rdest wystartuje w wyścigu 24H Dubai

Dla Gosi Rdest sezon wyścigowy trwa cały rok. W styczniu Polka wystartuje w wyścigu 24-godzinnym w Dubaju. Zawalczy z czasem i własnymi słabościami w kategorii TCR. Dlaczego ten wyścig będzie dla niej niezwykły?
Robert Kubica w polskich barwach!
1

Gosia Rdest wystartuje w TCR Germany

Podium Gosi Rdest w TCR Portugal

Gosia Rdest zaliczyła udany debiut za kierownicą Hondy Civic w zespole Target Competition. Stanęła na podium w wyścigu TCR Portugal.
Gosia Rdest wystartuje w TCR Portugal

Natalie jeździ na wózku, ale ściga się w Porsche

Ta historia jest przykładem na to, że nawet najstraszniejsze przeciwności losu nie oznaczają, że trzeba zrezygnować z pasji. Natalie McGloin na co dzień porusza się na wózku inwalidzkim lub w ekstremalnym Porsche 911 GT3 RS.
Finał sezonu Gosi Rdest w Audi Sport TT Cup

Wspaniałe zakończenie sezonu Magdy Wilk

Finał Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w Korczynie okazał się dla Radomianki Magdy Wilk pasmem sukcesów. Zawodniczka startująca Renault Clio Sport zarówno podczas 13. jak i 14. Rundy GMSP stanęła na podium w klasie N-2000 i Clio Cup.
Najlepszy weekend wyścigowy Gosi Rdest w sezonie!

Gosia Rdest świętowała na Nurburgringu swoje pierwsze podium w Audi Sport TT Cup po wyścigu pełnym wrażeń. W drugim wyścigu 23-latka finiszowała na piątej pozycji.