Wzorzyste chapsy dla motocyklistek

Wzorzyste chapsy dla motocyklistek
TC Road Gear to marka, której misją jest zapewnienie motocyklistkom szerokiego wyboru wzorów i kolorów w odzieży motocyklowej.

Rynek motocyklowy nastawiony jest głównie na mężczyzn, a kobiety mają nadal ograniczony wybór tworzenia własnego stylu na motocyklu. Tommy Gay postanowił stworzyć własną markę TC Road Gear, poświęconą pamięci swojej zmarłej żony Cindy, która uwielbiała ubierać się na motocykl we wzór z cętek lamparta. Nowe wzory mają pozwolić na ujawnienie własnego, unikalnego stylu i osobowości na motocyklu, i poza nim.

Sklep internetowy marki oferuje póki co, głównie osłony nogawek tzw. chapsy we wzorach: różowa zebra, lampart, wąż, biały i fiolet. Ich góra jest wykończona klamrą paska z przodu i  seksownym wiązaniem gorsetowym z tyłu, a nogawki wzdłuż dopina się zamkami i na zatrzaski. Materiał to 70% Cotton, 30% Spandex, a cena - 99 dolarów.

Więcej na stronie sklepu: tcroadgear.com

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.