Skoda Karoq zadebiutowała w Sztokholmie!

Skoda Karoq zadebiutowała w Sztokholmie!
W Sztokholmie zaprezentowano statycznie nowego, kompaktowego SUV-a marki, a internet obiegły szczegółowe informacje i zdjęcia auta.

Mierząc 4382 mm długości, 1841 mm szerokości i 1605 mm wysokości, model ma zapewniać komfortową ilość miejsca dla wszystkich pasażerów w kabinie. Długi rozstaw osi, wynoszący 2638 mm (2630 mm dla wersji z napędem na cztery koła) ma wpływać na stabilność prowadzenia, a oświetlenie w technologii LED nadaje Skodzie Karoq uroku.

Skoda Karoq
fot. Skoda
Skoda Karoq

Ponadto nowy SUV Skody ma nową gamą jednostek napędowych. Składa się na nią pięć wariantów silnikowych - dwa benzynowe i trzy wysokoprężne.

Skoda Karoq pojawi się na rynku w ostatnim kwartale 2017 roku, ale już teraz zapraszamy do przyjrzenia się jej z bliska.

Skoda Karoq
fot. Skoda
Skoda Karoq

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.