Ponad 100 kartingowców w CCE Rotax Max Challenge 2014!

Już w najbliższą niedzielę na kartingowej pętli Toru Poznań rozegrana zostanie III runda międzynarodowej serii Central Eastern European Rotax Max Challenge 2014. Do tych arcyciekawych zawodów w stolicy Wielkopolski zgłosiło się ponad 100 zawodników z dziewięciu krajów.

To najważniejsze w Polsce zawody Rotaxa, czyli najpopularniejszej serii kartingowej na świecie, w tegorocznym sezonie i znakomita okazja do konfrontacji naszych zawodników z europejską czołówką.

Rywalizacja na torze w Przeźmierowie rozpocznie się w niedzielę 27 lipca o godzinie 8.50 od sesji treningowych. Od 11:00 zaplanowano wyścigi półfinałowe w poszczególnych klasach, czyli Micro Max, Mini Max, Max Masters, KZ2, Junior Max, Senior Max oraz DD2 i DD2 Masters. Natomiast o 14:00 rozpoczną się biegi finałowe, a ogłoszenie oficjalnych wyników i ceremonię wręczenia nagród przewidziano na godzinę 17:00.

Wstęp na zawody jest bezpłatny, a międzynarodowa czołówka i liczna obsada zawodników w poszczególnych kategoriach gwarantują wielkie emocje. Warto więc wybrać się w ten dzień na Tor Poznań, bo z pewnością będzie się działo!


Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.