Pasja na 100 % i na miarę 100 motocykli!

Pasja na 100 % i na miarę 100 motocykli!
Sonia Jain to pierwsza motocyklistka z Indii, która miała okazję użytkować w ostatnich latach 100 różnych modeli motocykli.

W kolekcji motocykli, którymi Sonia miała okazję jeździć są modele od pojemności 60 ccm i wagi 63 kg (Bajaj Sunny) do 1811 ccm i wagi 350 kg (Indian Roadmaster). Do klasyfikacji zaliczyła modele, którymi przejechała od 5 do 500 km.

Pasja na 100 % i na miarę 100 motocykli!
 

Indyjska motocyklistka lubi podróżować, ale także brać udział w motocyklowych rajdach, a w jednym z nich wygrała nawet motocykl!

- To jest dla mnie bardzo ważne i dziękuję za wszystkie możliwości jazdy, jakie otrzymałam. Kiedy jesteś pasjonatem to wierzysz w coś tak mocno, że rośnie i działa Twoja siła, abyś był silniejszym i lepszym człowiekiem. Właśnie tak myślę o mojej pasji – to ona utrzymuje mnie w szczęściu, zdrowiu i koncentracji. Przez osiem lat jestem motocyklistką i cieszę się, że codziennie uczyłam się czegoś nowego. Przede mną nadal długa droga i wiele nowych możliwości – mówi Sonia.

Pasja na 100 % i na miarę 100 motocykli!

Dzięki swojemu zaangażowaniu, indyjska motocyklistka jest coraz bardziej znana - razem z MTV poprowadziła show, podczas którego przejechała 3000 km. Została także instruktorem w szkole jazdy Yamahy dla kobiet.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.