Niesamowity film z kobiecej motowyprawy "Tylko dla Orlic"

Niesamowity film z kobiecej motowyprawy "Tylko dla Orlic"
Latem 2016 roku grupa dziewczyn, pod przewodnictwem Aleksandry Trzaskowskiej z Advfactory wyruszyła na motocyklowy podbój Himalajów. Poprzeczkę postawiły od razu wysoko… najwyższe góry świata! Dziś możemy obejrzeć filmową relację z wyprawy!

Na klasycznych Royal Enfieldach uczestniczki wyprawy pokonały kilkanaście przełęczy cztero i pięciotysięcznych, w tym trzy najwyższe dostępne dla ruchu kołowego. Odwiedziły m.in. stolicę Ladaku - Leh, słynne jezioro Pangong Tso oraz bajkowe Tso Moriri. W Dolinie Nubry pośmigały po wydmach i najwyżej położonej pustyni, testując terenowe możliwości Enfieldów.

O akcji charytatywnej prowadzonej przez dziewczyny z "Tylko dla Orlic" więcej tu.

Dostały się do oddalonych od cywilizacji szkół i zawiozły uczącym się tam dzieciom pomoce szkolne. Zdążyły zaprzyjaźnić się z mniszkami z żeńskiego buddyjskiego klasztoru.

Galeria zdjęć z wyprawy tu.

Wiele się działo na tej wyprawie. Były wzloty i upadki. Trudne momenty, które wymagały od ekipy hartu ducha i współpracy. Dziewczyny spisały się na medal. A uśmiech, pomimo trudów podróży nie schodził z ich twarzy. Wymarzona ekipa na wyprawy na koniec świata.

Dziewczyny nie spoczęły na laurach i już planują kolejna wyprawę, do której może dołączyć każda motocyklistka. Kolejne wyprawy z "babskiego cyklu" na rok 2017 to Kirgistan i ponownie Himalaje. Info o planach na www.tylkodlaorlic.pl Będzie się działo!

Z podróży "Tylko dla Orlic" powstał film. Świetny film. Jeśli po jego obejrzeniu nie zechce Wam się ruszyć w Świat na motocyklu to... jacyś dziwni jesteście ;-)

Polecamy!

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.