Moto Mikołaje 10 grudnia we Wrocławiu!

Moto Mikołaje 10 grudnia we Wrocławiu!
10.12.2016 w wielu miastach Polski będzie już po Mikołajkach, a we Wrocławiu dopiero się odbędzie motocyklowa - Wielka Parada Moto Mikołajów.

Impreza organizowana jest przez fundację Moto Dolls przy współudziale ponad półtysięcznej rzeszy wrocławskich i dolnośląskich motocyklistów. W założeniu akcja ta ma w szczytnym, mikołajowym celu zjednoczyć całe wrocławskie środowisko motocyklowe. Jest to dzień, w którym dzieci i ich dobro staje ponad wszelkimi podziałami. 


Głównymi Sponsorami tegorocznej edycji wrocławskiej Moto Mikołajów 2016 są BMW Team Motorrad z Długołęki oraz Santander Consumer Bank. W ramach działań charytatywnych za środki sponsorów zostały zakupione koszulki tzw. cegiełki, z których sprzedaży cały dochód zostanie przeznaczony na paczki dla dzieci ze Stowarzyszenia Świetlic Środowiskowych we Wrocławiu "Partnerstwo Świetlic".

Koszulki w kolorze białym BMW oraz czerwone Santander można zakupić na stronie fanpage fb: 
https://www.facebook.com/motomikolajwroclaw/
a stacjonarnie w Moto-Klan lub w trakcie wydarzenia. 

Moto Mikołaje 10 grudnia we Wrocławiu!


Moto Mikołaje spotykają się około 10:30 na parkingu wrocławskiego stadionu.  W trakcie formowania Parady Moto Mikołajów odbędą się konkursy zorganizowane przez BMW Motorrad Team z Długołęki,  między innymi z wiedzy na temat marki BMW (podpowiedzi na stronie dealera)  oraz na najbardziej kreatywnie przystrojony motocykl dla Świętego Mikolaja. Główną nagrodą w konkursie jest możliwość korzystania z zatankowanego motocykla lub samochodu BMW przez cały weekend.  Będą również pokazy Motopomocnych oraz Santa Claus Show - pokaz stuntu w wykonaniu Marcina Mochu Mosiek - mochufreestyle, sponsorowany przez Salon Modeka we Wrocławiu, ul. Gajowicka. 


Moto Mikołaje 10 grudnia we Wrocławiu!
Przy wsparciu Urzędu Miasta Wrocławia i Policji Wydziału Ruchu Drogowego oraz wolontariuszy parada wyruszy ulicami miasta o godzinie 12:00 spod Stadionu Miejskiego al. Śląska 1 i przybędzie pod kościół Marii Magdaleny, gdzie czekać na Mikołajów będą dzieci z  Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży (w ramach akcji Prezentowa Stacja Mikołajów 2016 "Partnerstwo Świetlic"). Najmłodsi uczestnicy imprezy przygotują z tej okazji interaktywny program rozrywkowy. Wręczone zostaną prezenty i paczki dla 15 świetlic środowiskowych, a wszystko oczywiście wg napisanych i wysłanych wcześniej listów do Mikolaja. Na miejscu na zmarzniętych motocyklistów oczekiwać będzie ciepły posiłek przygotowany przez Steak Hause Jacek Kempa oraz specjalne menu w pobliskiej motocyklowej restauracji Chopper Bar.  Ponadto pośród wszystkich dzieci, które przybędą na to wydarzenie rozdawane będą słodycze i owoce. 


Moto Mikołaje 10 grudnia we Wrocławiu!
Już od ostatnich paru tygodni na portalach społecznościowych i portalach aukcyjnych można brać udział w licytacjach, z których dochód przeznaczony jest na wsparcie podopiecznych fundacji „ Moto Dolls”. Przedmioty biorące udział w licytacjach przekazane zostały przez wrocławskie sklepy motocyklowe i nie tylko. Dostepne gadżety zostaly ufundowane przez m. in. przez BMW Motorrad Team Wrocław/ Długołęka, Appaloosa Harley Davidson. Wylicytowac można także przelot lekkim samolotem nad miastem jako propozycja prezentu dla najbliższych, a kwotę za zakup przeznaczyć na cele charytatywne. 


O godzinie 15:00 (w ramach już nieformalnego przejazdu) Moto Mikolaje planują odwiedzić także Przylądek Nadziei we Wrocławiu, gdzie jak co roku na pozytywną energię wrocławskich motocyklistów czekają z niecierpliwością dzieci - podopieczni placówki.  

Moto Mikołaje 10 grudnia we Wrocławiu!


Zapraszamy 10 grudnia 2016! Na Paradę Moto Mikołajów czeka cały Wrocław, niezliczona ilość  dzieci i dorosłych, z uśmiechem ich pozdrawiających oraz setki odwiedzających w centrum miasta na ul. Szewskiej. 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.