© Anna Dziedzic (2010-02-05 10:26:18, aktualizacja 2010-02-05 12:26:26)
Shakira i Seat znowu razem
Nowy klip ma być pewnego rodzaju wstępem do promocji europejskiej trasy Shakiry. To też cyfrowy, animowany spot reklamowy, będący kooperacją kolumbijskiej artystki i Seata. Zobaczymy w nim różne modele hiszpańskiej marki za pomocą najnowszych technik obrazu. W tle słychać piosenkę Good Stuff z albumu She Wolf.
 |
|
fot. Seat
|
Muzyczną reklamę zobaczymy już w marcu na ekranach telewizorów. Klip przedstawia fantastyczną podróż "Seat i Shakira's Wonderland" po magicznym świecie, gdzie wszystko co dobre w życiu jest oświetlone światłem z reflektorów samochodu. Głównymi bohaterami tego świata poza piosenkarką są modele : Ibiza i Leon Good Stuff Edition. Powietrze, niebo, głębia wzajemnie się przenikają, a jednocześnie tworzą odrębne światy. Łączy je tylko magia, kolor, wyobraźnia oraz fantastyczne postacie - syreny i ośmiornice.
Tytułowa piosenka to Good Stuff, utwór z najnowszego albumu Shakiry, She Wolf - będzie promować wspólną kampanię Shakiry i hiszpańskiej marki.
To już nie pierwszy raz kiedy Seat i Shakira współpracują ze sobą. W 2007 roku obie dwie strony kooperowały przy okazji płyty „Oral Fixatio" i trasy koncertowej. Udało się wówczas zebrać 100 000 euro na rzecz Fundacji Bosych Stóp (Pies Descalzos) założonej przez artystkę w wieku 18 lat, która wspiera dzieci urodzone w ubóstwie i pomaga im uzyskać dostęp do edukacji. Więcej o wcześniejszej współpracy Shakiry z Seatem pisałyśmy tu.
Aby zobaczyć teaser, kliknij na www.seat.com / goodstuff