© Motocaina.pl (2009-09-22 12:26:00, aktualizacja 2009-09-23 09:24:41)
Seat współpracuje z Kayah
Na planie teledysku „Jak skała" promującego najnowszą płytę Kayah pojawia się Seat Leon Cupra, który jako najmocniejszy dostępny aktualnie na rynku model marki (240 KM) współgra z niezwykle emocjonalnym, pełnym temperamentu wizerunkiem wokalistki.
 |
|
fot. Seat
|
 |
|
[autor zdjęcia]
|
Zdjęcia do klipu były realizowane w pierwszych dniach września na terenie dziedzińca warszawskiego biurowca Metropolitan. Jego reżyserem jest Jacek Lusiński, operatorem zdjęć
Jan Holoubek. „Akcja teledysku w tle za wokalistką rozgrywa się w różnym tempie - raz wolno, raz bardzo szybko. Oddaje to charakter utworu. Leon Cupra to bardzo szybki samochód o potężnej mocy. Dynamika klipu i samochodu wzajemnie się uzupełniają", powiedział Jacek Lusiński.
Zapraszamy do obejrzenia teledysku oraz galerii zdjęć wykonanych podczas realizacji zdjęć do teledysku „Jak skała" na stronę http://seat.pl/