Motocaina head
sp
sp Aktualności Auto Auto
RSS Feed  Drukuj  Wyślij znajomej
© Motocaina.pl (2011-02-09 07:55:46, aktualizacja 2011-02-09 08:07:27)

Jednośladowe szkolenia z pierwszej pomocy w Warszawie

Fundacja Jednym Śladem wraz z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Warszawie organizuje kolejne szkolenia z zakresu zasad udzielania pierwszej pomocy i zabezpieczenia miejsc zdarzeń drogowych. Nauka odbywa się na manekinach oddając realne sytuacje podczas wypadków.

fot. Tomasz Kulik
Kurs obejmuje łącznie 6 godzin zajęć teoretycznych oraz praktycznych i odbywać się będzie w weekend w godzinach 10-16. 

Zakres tematyczny szkolenia: rozpoznania i właściwej oceny sytuacji na miejscu zdarzenia drogowego; podjęcia odpowiednich czynności zmierzających do powiadomienia odpowiednich służb ratowniczych i porządkowych; udzielenia pierwszej pomocy przed medycznej; właściwego zabezpieczenia miejsca zdarzenia drogowego.

Koszt udziału w szkoleniu dla jednej osoby to zaledwie 70 zł, który przeznaczony jest na pokrycie kosztów związanych z wydaniem zaświadczenia ukończenia kursu oraz Karty Pierwsza Pomoc. 

Termin najbliższych kursów to 13 i 27 lutego - kolejne kursy już w marcu.

Wszystkich, którzy chcieliby zdobyć niezmiernie ważną wiedzę i umiejętność niesienia pomocy osobom, których życie jest zagrożone, prosimy o nadsyłanie zgłoszeń zawierających imię, nazwisko, numer telefonu oraz preferowany termin udziału w szkoleniu na adres jednymsladem@jednymsladem.com.pl lub telefonicznie dzwoniąc na numer (601) 213-697.

Więcej informacji o Fundacji Jednym Śladem na www.jednymsladem.com.pl oraz na www.facebook.com

dodaj komentarz
sp
sp
Motocaina TV
sp
sp
Szukaj
sp
ogłoszenia motoryzacyjne
sp
sp
Reklama
sp
Pogoda w Warszawie
sp
 
O nas | Kontakt | Reklama | Prywatność
Copyright © 2009 Motocaina. Wszystkie prawa zastrzeżone.